Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

09.07.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Daha önce başlattığınız işler ile ilgili yeni projeler yapabilirsiniz. Beklediğiniz haberleri alabilirsiniz ve hemen harekete geçmek isteyebilirsiniz. Hayal gücü gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için verimli bir gün. Sanatsal faaliyetlerde bulunmaktan ve sanatçılar ile birlikte olmaktan keyif alacaksınız. Bu arada karşılaştığınız bazı olaylar duygularınızın derinleşmesine neden olabilir ve kuşkucu bir tavır içine girebilirsiniz. Endişelerinizi sevdiklerinize yansıtmasanız iyi olacak. Yabancılar ile işbirliği yapabilirsiniz ayrıca yabancı ortamlarda kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.  

Balık burcunun bugün genel durumu

Karmaşık bir düşünce yapısına sahip olabilirsiniz. Çevrenizdeki basit olayları kendi içinizde karmaşıklaştırmadan sakince tartın. Felsefi değerlendirmeleri gerçekten de detaylı ve kökü derine inen konularda yapın.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bir mesleki eğitim programından haberdar olabilirsiniz. Başvuru yapabilirsiniz veya şirketinizin sizin bu programa katılmanızı istediğini öğrenebilirsiniz. Eğitim için yurtdışına gitmeniz de gündeme gelebilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kendinizi ifade ederken çevrenizi etkileme konusunda akıllıca davranıyorsunuz. Bugün bilgilerinizi dostlarınızla paylaşırken, mizahi yönünüz ortaya çıkacak. İsteklerinizi yaşama geçirdiğiniz zaman keyfinize diyecek yok. Partnerinizle karşılıklı iletişim içinde olmanız nedeniyle gününüz iyi geçecek. Onun bazı isteklerine hayır demeniz mümkün olmayacak.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bir an önce, somut adımlar atmanız gerekebilir. Ancak, pek çok şey aslında göründüğü gibi olmayabilir ya da sunduğunuz teklifler veya çözüm önerileri istediğiniz etkiyi yaratmayabilir.

Dolayısıyla, birkaç gün bekleyip hareket etmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Değişik veya sürpriz olaylara ya da yeniliklere açık bir güne başlıyoruz. Bazı işleri ilerletmek, tamamlamak ya da girişimlerde bulunmak isteğimiz artabilir ya da hayallerimizin üzerine gitmek isteyebiliriz. Başarılı olma isteği artıyor. Öğle sonrası saatlerde, sosyal ilişkiler ön plana çıkıyor. Spritüel konulara eğilebileceğimiz, şifa enerjisinin yüksek olacağı veya yardımlaşma duygularının artacağı ya da yardım etme isteği oluşturacak olaylara açık bir gün olabilir. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Ruhsal gelişiminizi destekleyici konulara yönelebilirsiniz. Bazı konularda kabullenme içine girebilirsiniz. Korktuğunuz konular gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda hırs yapabilirsiniz. Akşam saatleri kendinizi rahat hissedeceğiniz yerleri tercih edebilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ufak tefek fiziksel kazalara karşı riskli hareketlerden kaçınıp spor yaparken tedbirli olun. İlişkilerde de hırçın ve fevri tutumlardan sakının.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca aileniz, kurumlar ve patronlarınızla görüşmeler yapabilir, iş seyahatlerine çıkabilirsiniz. Genel moral ve sağlık durumunuza özen göstermeniz gereken bugün herhangi bir şeyi yapmadan evvel “ben bunu gerçekten istiyor muyum” diye iç sesinize danışmanız faydalı olacaktır.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayatınızdaki kafa karışıklıklarını, belirsizlikleri ve aşırı idealize ettiğiniz konuları gerçekçi bir paltforma oturtabilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmekte yarar var.