Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

10.06.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Hayal gücünüzü uyandıran konular ile ilgilenmek hoşunuza gidiyor ancak düşünceler zihninizin derinlerine inebilir ve bu durum yapmanız gereken pratik işlere odaklanmanız zorlaştırabilir. Buna karşılık hayal gücü gerektiren işler ve sanatsal faaliyetlerde bulunanlar için verimli bir gün. Bilincinizin derinlerinden yükselen gizli arzularınız uyanabilir ve bilinenden daha başka konuları araştırabilirsiniz. Bugün uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve eski bir arkadaşınız ile karşılaşabilirsiniz. Bu arada alacağınız teklifler sizi harekete geçirebilir.

Balık burcunun bugün genel durumu

Çevrenizdeki kişileri istediğiniz gibi görme eğilimine direnmelisiniz. Özellikle partneriniz ve en yakın arkadaşlarınızdan gereğinden çok şey beklememelisiniz. Üzerinizde bıraktıkları sabit intibaları koruyun.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün, yapılan programda bazı değişikliklere giderek işlerin daha hızlı ilerletilebileceğini düşünebilirsiniz Yeni bir görev dağılımı da düşünceleriniz arasında yer alabilir. Yine de değişiklikleri fazla zorlamayın.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yalnız kaldığınız zaman çok daha verimli olduğunuzu bildiğiniz halde, sürekli kalabalık ortamları tercih ediyorsunuz. Özellikle sakin bir gün sizi bekliyor ve gücünüzün daha iyi fark ettiğinizi göreceksiniz. Neptün burcunuzda ilerliyor ve partnerinizle olan ilişkinize yeni bir renk veriyor. Karamsarlık duygularınızı ona yansıtmamalısınız.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Kafanızda aniden beliren fikirler ilham verici olabilir! Bu yeni bakış açınızı, mevcut düzenlemelere, anlaşmalara veya planlara uyarlamak ya da bu planların yerine koymak isteseniz de, öncelikle mevcut planlarda geri dönülebilecek ya da değiştirilebilecek

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde belirsizlik veya kararsızlık hakim olsa da, Merkür ve Uranüs arasında oluşan olumlu açı, birkaç gün boyunca, her ilişkimizde olumlu diyaloglar kurmamız ve birbirimizi daha iyi anlamamız için olanak sağlayacaktır. Yaratıcılığımızın artacağı bugünlerde, yaratıcılık temalı işlerde de daha olumlu sonuçlar alınabilir. Orijinal fikirlerimiz ve projelerimiz ön planda. Özellikle akşam saatleri sevgi temalı ilişkileri destekliyor. Başlangıçlar ve bitişler söz konusu olabilir. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün özgürlük isteği içinde uyanmış olabilirsiniz. Fikirlerinizdeki canlılık sizi yeni başlangıçlar yapmaya itebilir. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. Öğleden sonraki zamanlarda bilmediğiniz nedenlerden ötürü kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu durum size içsel süreçler yaşatabilir. Keyif aldığınız işlere yoğunlaşabilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

sabırlı ve iyi niyetli bir tutum içinde bulunacaksınız bugünlerde. Şanssızlık gibi görünen durumların içindeki fırsatları görebileceksiniz..

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerine dek yolculuklar, eğitim hayatınız ve olası davalarla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte özellikle partnerinizin olası duygu durumu değişiklikleri ve mutsuzluğunda yanında olmanız, ona sevginizi daha fazla belli etmeniz faydalı olacaktır. Öğleden sonradan gece yarısına dek olan zaman diliminde varolan tüm sorunların geçeceği, aşk hayatınızda etkili paylaşımlarda bulunabileceğiniz, görüşme ve konuşmalarınızdan mutlu ayrılacağınız, sevdiklerinizle keyifli zaman geçireceğiniz bir enerji hakim olacak.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Evinize ve ailenize yönelik parasal konularda değişik tavırlar sergileyebilirsiniz. Paraya yaklaşımınız sıra dışı olabilir ve güzel kazançlar sağlayabilirsiniz. Yapılması gerekenleri konuşmaktan çekinmeyin.