Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

12.12.2018 tarihli Balık burcu yorumu

Bugün sevdikleriniz ve sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. İlişkilerinizi gözden geçirebilir ve eski dostlarınız ile görüşebilirsiniz. Veya meydana gelen olaylar size sevdiğiniz kişileri hatırlatacak. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanabilir ve isteklerinizi davranışlarınız ile ortaya koyabilirsiniz. Bu arada yabancılar ile ilişkileriniz güçleniyor. Daha önce dikkatinizi çekmeyen veya ilgilenmediğiniz konular şimdi ilginizi çekebilir ve yabancılar ile ilişkileriniz daha sıcak olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde ve özellikle akşama doğru karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak ve ideallerinizi gözden geçireceksiniz. Eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilir ve duyduğunuz haberlerden etkilenebilirsiniz. Bu arada alacağınız teklifler de hayal gücünüzü uyandırabilir.

Balık burcunun bugün genel durumu

Sezgileriniz daha güçlü olacak ve mevcut imkanlardan en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. İş arkadaşlarınıza sesinizi yükseltmeyin. Etrafınız, sizi heyecan verici ve sıra dışı bir akşama çekmeye çalışacak karizmatik ve enerjik insanlarla çevrilecek. Ne olur ne olmaz, partnerinizi de götürün.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün işinizden büyük bir tatmin duyacaksınız. Her şey kolay gelecek, hiçbir şey sorun olmayacak ve her görevi en iyi şekilde icra edeceksiniz. Eğer bir çalışansanız aydınlanacaksınız; istediğiniz terfi gerçekleşebilir. Yeni görevler daha fazla çaba gerektirecek.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kendi iç dünyanızla ilgili konular sizi meşgul edecektir. Psikolojik olarak korkularınızla yüzleşebilirsiniz. Ruhsal gelişiminiz için önemli bir süreç olabilir. İlerleyen zamanlarda bazı şeylerin değiştiğini hissedebilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gerçeklerle yüzleşmekten kaçınıp sığındığınız ne varsa keyif vermeyecektir. Gün boyu geçmişi ve hassasiyetleri tetikleyen olaylar yaşanabilir. Gün boyu sosyal ve aktif olmak sizi rahatlatır, olayların seyrini daha rahat gözlemlersiniz.