Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

14.07.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Duygularınızın yoğun olacağı bir gün... Karşılaştığınız olaylar duygularınızı harekete geçirecek. Alıngan bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. İsteklerinizin değiştiği bir dönemde bulunuyorsunuz ve olayları çok fazla sorguluyorsunuz. Yabancılar ile aranızdaki ilişkiler sizi rahatsız edebilir fakat sabırlı davranmayı başaracaksınız. Dostlarınızın desteğini isteyebilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve hareket halinde olmak yaşam enerjinizi yükseltiyor.

Balık burcunun bugün genel durumu

Bugün, normale oranla oldukça farklı olacağınız bir gün olabilir. Çok değişik hareket şekilleri benimseyip çevrenizi büyük ölçüde şaşırtabilirsiniz. Bu, ilişkilere olumlu yenilikler de getirebilir.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün eğilimleriniz sıkça değişebilir. Bu nedenle, uzun vadeyle ilgili düşünceleri başka güne bırakın. Kendi içinizde bugün alacağınız kararları yarın terk etmeniz şaşırtıcı olmayacaktır.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Değişik düşünceye sahip olan kişilerin, bir arada ortak çalışmasının çok zor olduğunu, iyi bildiğiniz için, kişileri ikna etmek her zamanki gibi size düşüyor. Bir olayı çok çabuk kafanızda şekillendiriyor ve pratiğe geçirmeye çalışıyorsunuz. Bugün, duygusal konularda yaratıcılığınız artıyor ve paylaşımlarınızda olumlu davranacaksınız.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Önemli konularda ani çıkışlar yapılmaması ve pek çok kişinin bilgisine başvurulması gereken birkaç günlük süreçtesiniz.

Sizi gereğinden fazla motive eden ve hızlı tepkiler vermenize neden olan kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Satürn arasındaki açı hayalperest olmaya yatkın olduğumuz şu günlerde, ilişkilerin gerçekçi doğası veya ikili ilişkilerde yaşanabilecek olası gerilimler veya soğukluklar nedeniyle ayaklarımızın yere basmasını sağlayabilir. Birkaç gün için, ilişkilerde isteklerimizin cevap bulması ya da ihtiyaçlarımızın karşılanması zor olabilir ya da baskı altında, sevgisiz veya engellenmiş hissedebiliriz. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Ailevi konular gündeminize gelebilir. Öğrenmek ve bütünü görmek için özgürleşme isteği içinde olabilirsiniz. İş hayatınızdaki olaylara karşı sabrınızın denendiğini hissedebilirsiniz. Kolektif olaylara karşı daha fazla ilgi duyabilirsiniz. Sosyal alanda ilişkilerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ay konumu jüpiterde olmasından dolayı Neptün sizleri biraz karamsarlığa itecek. Her şeyin olumsuz yönünü düşünerek günü kendinize zindan edebilirsiniz. Bu arada sizler için geç kalmışlıklarda olacak. Aman dikkat!!!

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca sezgilerinizin yüksek olduğu, meditasyon ve enerji çalışmaları yapabileceğiniz, sakin ve sessiz ortamlarda sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebileceğiniz enerjisi yumuşak olan bugünde sevdiklerinizle size özel olan sakin ve sessiz ortamlarda yapacağınız görüşmeler moralinizi yükseltecektir.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İşe dayalı seyahatlerinizde bazı zorlanmalar yaşanabilir. Tatildeyseniz sağlığınızda sorunlar görülebilir. Beraber çalıştığınız insanlarla olan ilişkilerinizde bozulmalara hazırlıklı olun.