Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

16.02.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Üzüntülerin yavaş yavaş geçiyor. Sevdiklerinin yakınlığı eski neşeni yeniden kazandıracak. İşinde değişim bekleme ama çalışma temponu hızlandırmaya çalış. İyi giden işlerini bozmamak için tedbirli olmalısın. Mutlu olduğunu hissedeceksin. Bugün, huzurlu ve sakin bir yaşam çerçevesi çizmekten yanasınız.Bakış açınız son derece esnek ve akıcı olsun istiyorsunuz. Yaşam kalitenizi yükseltici arayışlar içinde olacaksınız. Partnerinizin istekleri doğrultusunda para harcayabilirsiniz.Amaçlarınıza uygun hareket etmediğiniz zaman huzursuz olabilirsiniz. Bütçenizi dengelemelisiniz.

Kariyer

Zihninizin derinliklerinde bazı kavramların kıpırdanıp, sizi, kendi iç dünyanızı derinlemesine incelemeye itebileceği bir gündesiniz. Şu andaki duygularınızın kaynaklarını görme şansınız olabilir.

Genel Yorum

Bugün, aslında hiç hesapta olmayan maddi bir sorumluluğu yüklenebilirsiniz. Ancak, bunu yüklenmek de ileride size kazançlar getirebilir.


Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Geçmişe bağlı düşünceler geliştirmek çok faydalı sonuçlar doğurmayacaktır. Dolayısıyla, yaşanılan zamanda kalmak ve şimdiye odaklanmak en iyisi. Yaratıcılığınız yüksek. Tüm burçlar için gün geneli: Malum Sevgililer günü bugün. Sabahın ilk saatlerinde atılmayan mesajlar veya hediye sorunsalı problem yaratabilir. Dolayısıyla, sevgililere önerilerde bulunmam gerekirse, bir araya gelmek veya akşam programı yapmak için sabah saatlerini değil de(zira asabiyet var!), öğle sonrası saatleri tercih etmeleri ve Ay Mars karesinin ufak tefek aksiliklere, tartışmalara, sakarlıklara ya da kazalara neden olabilecek etkisinin sona ereceği 18.45 sonrası saatlerde bir araya gelmeleri olacaktır. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecekle ilgili beklentileriniz gündeminizi etkileyebilir. Sosyal sorumluluk projeleriyle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde sonlanmalar yaşanabilir. İşten gelen destekler var. Arkadaşlarınızla birlikte sanatsal konularla uğraşabilirsiniz. Akşam saatlerinde duygularınızı daha fazla gösterme eğilimi içinde olabilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün kombinasyon içinde çalıştığınız kişilerden oldukça olumlu bir destek görmeniz sizi daha da yukarlara taşıyacak projeler içinde olmanızı sağlayacak. Enerjinizi yükselten ve yaratıcılığınızı olumlu kullanabileceğiniz yeni bir başlangıç yapacağınız bir gün içindesiniz. Birçok davet alacak ve değişik eğlence ortamlarında bulunacaksınız.

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Aranızda her şeyden önce sevgi ve gönül bağı olan insanlarla ortak bir işe kalkışma, birlikte bir sorumluluk alma, pek çok kişiyi ilgilendirecek bir şeye cesaret etme durumu söz konusu olabilir. Uyum ve denge sizden gelecek.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.