Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

16.06.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne başlayacaksınız. Aile büyüklerine yardımcı olabilirsiniz ve size ihtiyacı olan kişilere yardım etmeyi sorumluluk olarak algılayabilirsiniz. Bugün önem verdiğiniz kişiler ve konulara dikkatinizi odaklayacaksınız ve böylece duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Özellikle gün içinde karşılaştığınız kişiler ve olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve duygusal gerilim hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve sakin davranmayı başaracaksınız. Bugün çocukluk günlerinizi ve eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz ve geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranmayı başarabilirsiniz.  

Balık burcunun bugün genel durumu

Harcamalarınızı artırmamaya özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Alışveriş isteğinizin yoğunlaşması, artan masrafların yanında bu masraflar yüzünden tartışmaları da getirebilir.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Maddi kaynakları ortak kullandığınız kişilerle aranızda dayanışmaya varan bir ilişki gündeme gelebilir. Fikirleri kabul ettirmeye çalışmak yerine uyum sağlamak ana konu olacaktır.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygusal günlerinizden birini yaşıyorsunuz. Bugün, olağan üstü işler peşinde koşmak istiyorsunuz. Kendinizi ispat etmek için herhangi bir olaya ihtiyacınız yok aslında. İçiniz rahat değil. Duygularınızda yaşadığınız iniş ve çıkışları kendiniz bile takip edemiyorsunuz. Sosyal yapınızın getirdiği avantajları kullanmak için, önünüzde güzel fırsatlar var.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýleride pişman olacağınız adımlar atsanız bile, fikirlerinizin bilinir olmasını sağlamanız, ‘’eğer bir şeyler söyleseydim ne olurdu?’’diye merak etmenizden daha iyi sonuçlar da doğurabilir belki.

…

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ev hayatınızla ilgili konularla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Güvenlik konusu gündeme gelebilir. Babanızla ilgili konuları ihmal etmeyin. Geçmişe ait konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu durum sizde huzursuzluk yaratabilir. Güven arayışı içinde olabilirsiniz. Gün içinde koparıcı enerjiler söz konusu.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Günün ilk saatleri biraz sıkıcı geçebilir. Ama gün içinde başınızı kaşıyacak vakit bulamayacaksınız. Doğru kararlar alıp isabetli işler yapacaksınız.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca sakin, sessiz ve pozitif ortamlarda yer alarak, enerjinizi dengeleyip, dinlenmeniz gereken bir süreç hakimken, enerji çalışmalarından faydalanabilir, sakin insanlarla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde dostlarınız ve partnerinizle iletişim konusunda zorlanabileceğiniz geçici olarak mesafe hissedebileceğiniz bir zaman sözkonusu olacak.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile ortamlarınızda sevdiklerinizi anlamak ve sakin olmak pek kolay olmayabilir. Gün boyunca çabuk sinirlenmeye yatkın olacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanları etrafı- nıza toplayabilirsiniz.