Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

16.07.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Ancak kararlarınızı uygulamak için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Sizin kararlı ve sabırlı davranışlarınız, çevrenizi ve özellikle önemsediğiniz kişileri etkileyecek ve sizi destekleyecekler. Sorumluluklarınızı yerine getirmek pek kolay olmasa bile rahat bir tavır içinde olabilirsiniz. Büyük kalabalıklar ve farklı çevreler içine girebilirsiniz. Tanıştığınız kişilerin yaşam felsefesinden etkilenebilirsiniz ve tarzınızı değiştirebilirsiniz. Sosyal statüsünü yükseltmek veya kariyer yapmak isteyenler, kendilerini destekleyecek kişiler ile karşılaştıkları bir dönemdeler.  

Balık burcunun bugün genel durumu

Tasarruflarınızı daha iyi değerlendirme yolları ararken, bir taraftan da hoşlandığınız ürünleri alıp kendinize pahalı hediyeler vermek isteyebilirsiniz. Orta yol bulup gerektiği kadar harcamalı, gerektiği kadar biriktirmelisiniz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Gelecek ile ilgili planlarınıza odaklanacağınız, detaylara takılmadan büyük düşüneceğiniz bir günde olabilirsiniz. Planlarınız, atmayı düşündüğünüz adımlarla ilgili olabilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay kombinasyon burcunuz Yengeç'te ilerlerken, ruhsal anlamda sizi çok daha derin ve duygusal dalgalanmalara neden olacaktır. Gerilimli ve çabuk etkilenecek olaylardan uzak kalmaya çalışmalısınız. Bugün nedensiz gözyaşları dökmek için bahaneleriniz hazır olacaktır. İdeallerinizle ilgili planlar yapabilirsiniz.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bir an da kendinizi kendi kendinizi savunmaya ya da yapmak istediklerinizi anlatmaya çalışırken bulabilirsiniz.

Bu tür tuzaklara hazırlıklı olmalı ve hiçbirşey ispat etmek zorunda olmadığınızı görmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcunda meydana gelen yeni ay, yaşadığımız yer, ailemiz, evimiz veya ülkemizle ilgili konularda yeni bir sürece veya yapılacak yeniliklere işaret ediyor. Ailemizi veya evimizi ilgilendiren konularda mücadeleci bir tavır sergilememiz ve yeni bir sayfa açmamız gerekebilir. Duyguları gizlemek zor olacaktır. Konuşulmadık şey kalmayabilir, ama aile ve ev her şeydir ve her şeye değer. Dolayısıyla, ses tonumuza dikkat etmemizde ve kelimelerimizi dikkatli kullanmamızda fayda var. Ses ayarı yeni bir sayfa açmada kilit rol oynayabilir. Artı olarak, bu başlıklarda ortaya çıkabilecek haberleri veya elimize geçecek bilgileri doğru değerlendirmemizde yarar var. Ancak, dün yazıya döktüğüm, ani gelişmeleri, fikir ayrılıklarını, plan değişikliklerini, öfkeli çıkışları, saldırgan kişi, grup veya ülkeleri ön plana taşıyan etkiler de devam ediyor. Merak edenler internet sayfalarımızdan okuyabilirler. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde tatil organizasyonları yapabilirsiniz. Yeni ufuklara açılmak için hevesli zamanlar içindesiniz. Uluslararası konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Uğraştığınız konularda sıkışmalar meydana gelebilir. İlerleyen zamanlarda tek başınıza ipi göğüslemeyi isteyebilirsiniz. Endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul etmeye başlayabilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

ÇEVRENİZDE daha önceden söylenmiş bir yalandan dolayı tartışmalara şahit olabilir hatta siz de kendinizi işin içinde bulabilirsiniz.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca sakin, sessiz ve pozitif ortamlarda yer alarak, enerjinizi dengeleyip, dinlenmeniz gereken bir süreç hakimken, enerji çalışmalarından faydalanabilir, sakin insanlarla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde dostlarınız ve partnerinizle iletişim konusunda zorlanabileceğiniz geçici olarak mesafe hissedebileceğiniz bir zaman sözkonusu olacak.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve özel hayatınızda bazı güç çekişmeleri gündemde. Siz enerjinizi özel hayatınıza harcamak isterken, sosyal çevrenizin istekleri baskı oluşturabilir.