Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

20.06.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Hareketli ve eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Bugün hayal ettiğiniz veya aklınızdan geçirdikleriniz ile karşılaşabilir ve şaşırabilirsiniz. Aslında sezgilerinizin yükseldiğini işaret eden bir durum ve şaşırmak yerine isteklerinize odaklanın. İçinizden yükselen sesin peşinden giderseniz, hayal gücünüz ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik idealleriniz olabilir. Ancak eski ideallerinizin değiştiğinin farkına varacaksınız. Şimdi geleceğe yönelik yeni hayaller kurma zamanı... Bu arada karmaşık duygulardan uzaklaşın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın.

Balık burcunun bugün genel durumu

Sosyal ortamlar ne kadar kalabalık olursa sizi o kadar memnun edebilir. Bu yüzden, bütün arkadaşlarınızı büyük bir organizasyona davet edebilirsiniz. Kalabalığın enerjisi sizi de iyice canlandıracaktır.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Sosyal ortamlar ne kadar kalabalık olursa sizi o kadar memnun edebilir. Bu yüzden, bütün arkadaşlarınızı büyük bir organizasyona davet edebilirsiniz. Kalabalığın enerjisi sizi de iyice canlandıracaktır.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Entelektüel konularda daha belirgin çalışmalar içine gireceksiniz. Meraklı yönleriniz atağa kalkıyor. Popüler konularda istediğiniz performansı yakalayacaksınız. Bu dönem ön planda olma isteğinizi körükleyen çalışmalar içinde olacak, karizmatik ve çekici davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Toplumda göze çarpacak çalışmalar yapmak istiyorsunuz. Kendinize güvenmeniz sayesinde çok işler başaracaksınız.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı plan veya programlarınızı hızlandırabilecek ya da geliştirebilecek fikirler hızla gündeme gelebilir.

Bu durum diğerlerinin iş birliğini veya ekip çalışmalarını gerektiriyor olabilir ve bunu sağlamak için de çok çalışmanız gerekeceğe benziyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Özellikle akşam saatlerinde zihnimiz açık ve iletişim yeteneklerimizi en iyi şekilde kullanabiliriz. Enerjiğiz ve ilerlemek istiyoruz. Cumartesi ağırlıklı olmak üzere bu hafta sonu oldukça güzel geçebilir. Planlarınızı buna göre yapmanızda fayda var. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki koşullar gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde plan program yapmak işlerinizi kolaylaştıracaktır. Sağlığınızla ilgili sıkıntılarınızı ihmal etmemeye çalışın. Dışa dönük uğraşlar keyfinizi yerine getirebilir. Güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla görüşmek isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Dönem dönem sinirinizi partnerinizden çıkarmayı alışkanlık haline getirdiniz. Bugün partnerinize ters davranmak ister gibisiniz. PARA: Yatırımlarınızı yaparken kimseye güvenmeyin. Bugün borç vermek size pek kâr getirmeyecek. SAĞLIK: Doktorunuzu dikkate almıyorsunuz. Damar sorunları olabilir.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde bulunduğunuz her ortamda ve yapmak istediğiniz her işte muazzam bir destek alırken, hayatınızla ilgili yeni bir yol haritası belirlemek isteyebilir, fikirlerinizi sevdikleriniz ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Çevrenizdeki insanların genel ve sağlıkla ilgili durumlarını merak ediyor, gereken ilgiyi onlara gösteriyorsunuz. Özel hayatınızı sevdiklerinizle ve ailenizle paylaşacağınız bir gün olacak. İş hayatınızda güzel gelişmeler içindesiniz.18 HAZİRAN 2015 BALIK BURCU YORUMUBugün ailevi kararlar ve konuşmalar, ortak parasal alanlarınıza olumlu bir şekilde yansıyabilir. Yaratıcılık ve sanat gerektiren işleriniz varsa sorumluluklarınızı bilerek hareket edeceksiniz.17 HAZİRAN 2015 BALIK BURCU YORUMUBugün, sevdiğiniz insana karşı yaklaşımınız sevgi dolu olabilir. Duygularınızı iyi analiz edebileceksiniz. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde güç savaşlarından kaçının. Sosyal ortamlarınıza gereken özeni gösterin.16 HAZİRAN 2015 BALIK BURCU YORUMUAileniz ve yuvanızla ilgili konularda önemli başlangıçları ve kararları hayatınıza taşıyabilirsiniz. Tam da bu tarihten sonra emlak ve gayrimenkul alım satımı için harekete geçmelisiniz.14 HAZİRAN 2015 BALIK BURCU YORUMUAile ortamlarınızda sevdiklerinizi anlamak ve sakin olmak pek kolay olmayabilir. Gün boyunca çabuk sinirlenmeye yatkın olacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanları etrafı- nıza toplayabilirsiniz.