Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

2015.01.19 tarihli Balık burcu yorumu

Hem içsel yolculuklar yapabilir, hem de gezmek istediğiniz yerlere gitmek için seyahat projeleri yapabilirsiniz. Hatta alım, satım ve yatırıma yönelik incelemeler, araştırmalar yapabilir, sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Bugün eski dostlarınız ile karşılaşmanız mümkün. Karşılaşmasanız bile karşılaştığınız kişiler ve olaylar size eski dostlarınızı ve geçmişte yaşadığınız aşkları hatırlatabilir. Sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
 

Balık burcunun bugün genel durumu

Sosyal ortamlar ne kadar kalabalık olursa sizi o kadar memnun edebilir. Bu yüzden, bütün arkadaşlarınızı büyük bir organizasyona davet edebilirsiniz. Kalabalığın enerjisi sizi de iyice canlandıracaktır.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Sosyal ortamlar ne kadar kalabalık olursa sizi o kadar memnun edebilir. Bu yüzden, bütün arkadaşlarınızı büyük bir organizasyona davet edebilirsiniz. Kalabalığın enerjisi sizi de iyice canlandıracaktır.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yapacağınız yardımlar karşılıksız kalmayacak. Ancak, imajınıza zarar verebilecek olaylardan uzak durmanızda fayda var. Özel hayatınızla ilgili bazı konular açığa çıkabilir.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün arkadaşlarınızla yapacağınız program da işlerin istediğiniz gibi yürümemesi içinizi sıkabilir. Sosyal sorumluluklarınızı abartabilirsiniz. Zevk aldığınız konulara karşı düşkünlük olabilir. İşinizde size destek olabilecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Yine de işleriniz istediğiniz akıcılıkta olmayabilir, sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay'ın konumu çevresel konulara daha fazla ağırlık vermenizi sağlarken, Merkür 'ün Kova'daki yolculuğu devam ediyor. Bugün, fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün çok fazla kişinin müdahil olacağı işlerde farklılıklara tahammül göstermekte sorun yaşa yanlar çıkabilir. Temel konularda ve ortak amaçta bir zıtlık olmadığı sürece tolerans gösterebilmek en çok sizin lehinize olacak.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Yorum arşivi