Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

2015.04.16 tarihli Balık burcu yorumu

Bugün üzerinizdeki gerginliği ancak akşama doğru atacaksınız. Para ve maddiyat konularındaki belirsizlik daha bir süre devam edecek. Sevdiğiniz insanlarla görüşme olanağı bulup, onların size olan ilgisini gördükten sonra daha ılımlı ve uyumlu bir ruh haline kavuşacaksınız. Bir büyüğünüzün rahatsızlığı aile gündemine oturmuş durumda. Bu da sizde çeşitli kaygıların oluşmasına etken oluyor.

Aşk:

Bugün duygusal ilişkinizdeki bir mesele üzerine hakimiyet kuracaksınız. İsteklerinizdeki ısrarınızın isabetli sonuçlar doğurması kendinize olan öz güveninizi artıracak.

İş:

İş çevrenize yeni elemanlar katılabilir,bu elamanların bilgilendirilmesini üstlenebilirsiniz. Yaptığınız işte olumlu gelişmeler içerisinde olmak sizi oldukça mutlu edeceği gibi yeni beklentilerin de içerisine gireceksiniz.

Para:

Para konusunda eliniz çok sıkı. Harcama yapmaktan adeta korkuyorsunuz. Bugün bu korkunuz gerçek olacak ve beklemediğiniz yüklü harcamalar yapmak zorunda kalacaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Aileniz içinde bir sorun veya gideremediğiniz bir merakınızın çözümü için henüz zaman var.


Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Önümüzdeki üç gün için istediğiniz gibi ilerlemeyen veya istediğiniz sonuçları vermeyen konulara odaklanmayı bırakmalısınız. Zira, bu süreçte değişim bekleme ihtimali zor görünüyor. Ancak, ailenizi veya evinizi ilgilendiren değişiklikler(dekoratif değişimler, tamiratlar, aile yemekleri, gezileri v.b) yapabileceğiniz süreçtesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tam da Venüs ve Satürn arasında olumsuz görünüm belirmişken aynı zamanda oluşacak Venüs Satürn dik açısı ilişkilerde uzlaşmayı daha da zorlaştırabilir. Sevmenin ve sevilmenin bazı bedellere mal olabileceği günlerdeyiz. Hassas ortamlar veya alıngan kişiler söz konusu olabilir. Önümüzdeki haftaya kadar, ilişkilerde veya iş birliklerinde uyumsuzluklar, yetersizlikler veya tatminsizlikler ön plana çıkabilir. Akşam saatlerinden sabaha kadar olan süreçte huzursuzluk yaşadıysanız nedeni budur ve de eğer bazı konularda rahatsızlık duyuyorsanız bu hafta sıkıntıları dile getirmek doğru olmayacaktır bilmekte fayda var. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Sağlığınıza daha fazla özen göstermelisiniz. Kişisel hassasiyet gösterdiğiniz olaylara karşı dikkatli olmalısınız. Parasal konular gündeminizi etkileyebilir. İlişkilerinizde aldığınız sorumluluklar size ağır gelmeye başlayabilir.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerine yavaş başlayacaksınız. Günün ilerleyen diliminde, hız kazanacak ve kendinizle ilgili planlarınızı aktif bir şekilde uygulayacaksınız. İsteklerinizde inatla direterek, kişisel hırsınızı sevdiklerinize yansıtabiliyorsunuz. Ailenizin isteklerini sezgisel olarak algılayabilmeniz, duygusal bağlarınızı güçlendiriyor.

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün uzlaşmacı yaklaşımlar size kendinizi iyi hissettirecek. Ancak uzlaşma adına verdiğiniz tavizleri iyi ayarlamak lazım. Hak kaybetmek ve kullanılmamak adına önemli iş ve görüşmeleri akşam saatlerine aktarabilirsiniz.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.