Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

2015.05.18 tarihli Balık burcu yorumu

Uzun bir yolculuk sizi bekliyor. Bunu ne zamandır gerçekleştirmek istiyordunuz ve işte karşınıza inanılmaz bir fırsat çıkıyor. Bu fırsatı değerlendirmek adına çevrenizdekileri kırmaktan kaçınmalısınız. Özellikle hep aynı kişiyle atışıyor olmanız insanların tepkisini çekmeye başladı. herkesin sizin düzeninize ayak uydurmalarını bekleyemezsiniz. Biraz daha anlayışlı olmalısınız.

Aşk:

İlişkinizin ilk günlerindeki heyecanın bitmesi birbirinize karşı duyduğunuz sevginin bitmesi anlamına gelmez. İlişkinize renk katacak etkinlikler de bulunmanız gerekli o kadar. Ayrıca aranızdaki sorunları ulu orta tartışmaktan vazgeçmelisiniz. Beraber kalabileceğiniz özel bir gün, ya da uzun zamandır yapmadığınız ortak bir eğlence ikinizi tearar yakınlaştıracaktır. Unutmayınki sizin sıkılmanız karşınızdaki insanın da canını sıkaaktır.

İş:

Sakarlıklarınız iş yerinde günün konusu olabilir. Ayrıca işe yeni giren biri hakkında bu kadar çok yorum yapmanız da doğru değil. Kendinizi iş yerinen dışarı atmak istemeniz etranızdakiler tarafından gariip karşılanıyor. Ayrıca iş yaparken iş arkadaşlarınızdan yardım istemekten çekinmeyin.

Para:

Her zaman bir köşede kötü gün parası bulundurmanız iyi bir alışkanlık. Bu alışkanlığın ne kadar yararlı olduğunu anlayacağınız bir gün yaşayacaksınız. Aniden paraya ihtiyacınız olacak ve sizin bu duruma hazırlıklı olmanız çevrenizdekilerin şaşırmasına neden olacak.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Ufak bir sağlık problemi yaşayabilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmalısınız. Aksi takdirde sağlığınız biraz daha bozulabilir.


Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Uçuk hayaller kurmayı bırakıp, günün ve sizin istek ve ihtiyaçlarına uygun planlar yapmanız durumunda, proje ve planlarınızın gerektiği şekilde yürümesi daha kolay olabilir. Neye ihtiyaç olduğunu anlamanız zor olmayacak. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu hafta sonu, ilk buluşmalar veya sevdiğimiz kişilerle yapacağımız sevgi paylaşımlarını arttırabileceğimiz randevular için çok uygun romantik ve sevecen etkilerle dolu. Yalnız olanlar yeni birileriyle duygusal paylaşımlar yaşayabilirler ya da ilişkisi olanlar sevdikleri kişilere daha da fazla bağlanabilirler. Her tür sevgi temalı ilişkide bağları kuvvetlendirebileceğimiz günlerdeyiz. Ancak, maddi başlıklı konular ya da sahip olduğumuz şeylerle ilgili başlıklar dikkatli adım atmayı ve dikkatli olmayı gerektiriyor bu esnada unutmayalım! …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kişisel hassasiyet içinde olduğunuz durumlara dikkatli olmanız gerekebilir. İlişkilerinizde ani kopmalar yaşanabilir. Hedeflerinize ulaşmak için yön belirlediğiniz bir gündesiniz. Zaman zaman engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Annenizle ilgili konuları ihmal etmemelisiniz.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

19 Mayıs'tan sonra Merkür İkizler burcunda geri gidecek. Masraflarınızı kontrol altında tutmalı ve bütçenizi dengelemelisiniz. Plüton ay borunca retroda. Unuttuğunuz gayrimenkulle ilgili sorunları ortaya çıkaracak. Zıt burç Yay'da Satürn geri hareketine devam ediyor. Sorumluluk duygumuz bizi yorsa da, görevlerimizden kaçış yok. Uzun süren hukuk davalarımız bizi yorabilir. Eski dostlarla karşılaşma... 2015/05/05

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.