Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

2015.05.28 tarihli Balık burcu yorumu

Pek çok konuda yakınlarınız sizden daha kesin tavırlar bekliyorlar ama yaradılışınızda sakinlik ve olayları soğukkanlı olarak düşünmek olduğu için kesin karalardan kaçıyorsunuz ve olayların sonunu bekliyorsunuz. Bu yüzden de pek çok fırsatı kaçırıyorsunuz.

Aşk:

Duygusal hayatınızda sizi sıkacak gelişmeler var. Siz ne kadar sorunsuz bir yaşam isteseniz de adeta sorunlar sizi gelip buluyor. Partnerinizin atak tavırları ani kararları ile sizin sakin mizacınız çatışıyor. Bu yüzden aranızda sorunlar yaşanıyor ama her ikinizde birlikteliğinizi bozma cesaretini bulamıyorsunuz.

İş:

İş yaşamınızdaki hareketlilik özel yaşamınızı dengeliyor. İşinizde enerji yüklüsünüz ve zihinsel faaliyetleriniz oldukça yüksek. Hiç bir detayı kaçırmadan yaptığınız işin üzerine saatlerce duruyorsunuz.

Para:

Parasal bakımdan büyük beklentiler içerisindesiniz. Bu yüzden küçük harcamalardan kaçınıp büyük masraflara hazırlıklı olmaya çalışıyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Ailevi sorunlarda daha kararlı olmalısınız ve koyduğunuz kuralları esnetmemelisiniz.


Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, size bonkör yaklaşımlarda bulunan, liderliğinizi kabul eden veya bazı konularda kendilerini takip etmenizi isteyen kişiler olursa şüpheyle yaklaşmanızda fayda var. Zira, işin içinde iş olma olasılığı yüksek olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında bir türlü kafamızı toplayamadığımız, dalgınlık, isteksizlik, kararsızlık, uykusuzluk, unutkanlık, yanılma, yanıltılma türünde sorunlarla ve sıklıkla ‘’Kafan nerede?’’ sorusuyla geçebilecek bir haftanın içerisindeyiz. Ancak, bugün için yaratıcılığımız yüksek, hayal dünyamız renkli. Spritüel, felsefik ve mistik konulara açığız. Yani bugün, kısmen de olsa daha akışkan diyebilirim Niobe’ce. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Hizmet aldığınız kişiler gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde sizi yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. İşlerinizde kendinizi çok rahat ifade edeceğiniz zamanlar içindesiniz. Sorumlulukların en iyi şekilde üstesinden gelebileceksiniz.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Gizli planlar ve eski arkadaşlarınızla yapılan "düşünce jimnastikleri" bazında organizasyonlar önemli olacaktır. Bu dönem, baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için kendinizi korumaya alacaksınız. Bu dönemde düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Evinize daha fazla vakit ayıracak, eşyalarınızla ilgileneceksiniz. Aile büyükleri ile duygusal ilişkilerinizde artışlar olacak

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.