Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

2015.06.13 tarihli Balık burcu yorumu

Duygusal ve heyecanlı olacağınız bir gün. Karşılaştığınız olaylar ve kişiler duygularınızın dalgalanmasına neden olacak. Fakat hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı ve dirayetli davranabilirsiniz ve duygularınızı denetlemeyi başarabilirsiniz. Kalabalıklar ve büyük organizasyonlar içinde olmak sizi hem heyecanlandıracak, hem de moralinizi yükseltecek. Saygın çevreler ve önemsediğiniz kişiler ile ilişkileriniz güçleniyor. İsteklerinizi ciddi bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve çevrenizdeki kişileri etkileyebilirsiniz. Anlayışlı ve sabırlı tavrınız ile beklediğiniz desteği almanız mümkün.        

Balık burcunun bugün genel durumu

Yaşamdaki hedefleriniz ile ilgili olarak büyük düşüneceğiniz ve planlara odaklanacağınız bir günde olabilirsiniz. Ancak; iyi konsantre olmalı ve detaylara dikkat etmelisiniz. Planlarınızı uygulanabilir kılmaya özen gösterin.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün, günlük işleriniz ve detaylarla ilgili düşünceler sayıca artabilir. Bu işleri birinci sıraya koymak durumunda olduğunuzu unutmayın. Bu şekilde, çok daha hızlı yol kat edip, farklı alanlara da yönelebileceksiniz.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İş başarınız arttıkça, başarılı işler ayağınıza gelecek. İş arayanlar iş tekliflerini değerlendirebilirler. Kafanıza koyduğunuz şeyi yapma konusunda engel tanımayacaksınız. Güven arayışınızla beraber maddi konuların önemini kavramanız gündeme geliyor. Ortak organizasyon çalışmaları içinde olacaksınız

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Eski yöntem ve alışkanlıkların bir kenara bırakılması gerektiği ortada. Ancak, daha da önemli olan, bugünlerde adapte olmanız gereken iş, ilişki veya iş birliklerinde nelere harfiyen uymanız gerektiğinin bilincinde olarak seçimler yapmanız olacaktır.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ay’ın gün içerisinde boşlukta olması biraz isteksizlik veya kararsızlık yaratsa bile, enerjik ve cesaretle hareket edebileceğimiz bir gündeyiz. Bu esnada, ufak tefek tartışmalara, gerilime, sakarlıklara ya da kazalara karşı minik de olsa dikkat etmek de fayda var. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kısa yolculuklar, yakın çevrenizdekilerle daha olumlu bir iletişim içerisindesiniz. Hislerinizi iyi ifade edebilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeni masraflara hazır olun. Merak etmeyin paranızı mutluluk duyacağınız şeylere harcayacaksınız. Yine de bütçenizi zorlamamanızda fayda var.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 07.11’de Yay burcunda bir Dolunay meydana geliyor. Etkilerini 3 gün önce ve sonra hissettirecek olan Dolunay zamanında kariyeriniz, gelecek hedefleriniz, aile büyükleriniz ve ilişkileriniz vurgulanırken, hafta genelinde kendinizi bulunduğunuz her ortamda tecrübeniz, bilginiz ve ışığınızla aydınlatıyor olacaksınız. Bu süreçte kariyerinizde bir yükselme, yeni teklifler bekleyebilirsiniz. Bunları değerlendirmek için 1 temmuz’u beklemeniz faydalı olacaktır. Ailenize daha çok zaman ayırmanızın gerekli olabileceği bu dönemde, ilişkilerde özgürlük ihtiyacı problem yaratabilir. Dolunay anı, finansal kaynaklar, kardeşler, yakın çevre ve görüşmeler ile arkadaşlık ilişkilerinizde problem yaratabilir ve bunları çözümlemek zorunda kalabilirsiniz. Ne var ki etkin olan Satürn Jüpiter Şiron üçgeni olası tüm sorunlarda sizi koruyucu bir etkiyle sarmalarken, aşk hayatınız, gelecek planlarınız ve genel sağlık durumunuz ile ilişkilerinizde size şifa sunmaya devam ediyor olacak. Böylece bu haftayı ılımlı atlattığınız takdirde şartları kendi lehinize döndürme fırsatını elinizde bulunduruyor olacaksınız.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür’ün ev ve aile alanlarınızda düzelmesiyle beraber ailevi konularda rahat bir iletişime sahip olacaksınız. Ev alım, satım işleriniz varsa bu alanlarınızda fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz.