Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

2015.06.18 tarihli Balık burcu yorumu

Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne başlayacaksınız. Aile büyüklerine yardımcı olabilirsiniz ve size ihtiyacı olan kişilere yardım etmeyi sorumluluk olarak algılayabilirsiniz. Bugün önem verdiğiniz kişiler ve konulara dikkatinizi odaklayacaksınız ve böylece duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Özellikle gün içinde karşılaştığınız kişiler ve olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve duygusal gerilim hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve sakin davranmayı başaracaksınız. Bugün çocukluk günlerinizi ve eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz ve geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranmayı başarabilirsiniz.  

Balık burcunun bugün genel durumu

Bugün, son derece yüksek tempoda geçebilir. Haberleşme ve iletişim trafiğinde artış olmasını bekleyebilirsiniz. Hem hareketlerinizle, hem de ifadelerinizle yumuşak bir iletişim kurun.

Balık Burcu Kariyer Durumu

İşlerinizde artış olmasını bekleyebilirsiniz. Çalışmak size sıkıntı vermeyecektir. Ancak, günlük işler gelecek planlamalarına yer bırakmayabilir. Geleceğinize başka bir gün odaklananın.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Enerjinizin yüksek oluşu nedeniyle, birçok işi bir arada yapıyor ve sonra çok yoruluyorsunuz. Ay sizin sanatsal yeteneklerinizi ortaya çıkaracak ve sosyal aktivitelere daha fazla yer verebileceksiniz. Bugün iletişim konusunda başarılısınız. Çevrenizde olağanüstü güzelliklere yer vermek gibi saplantılar içindesiniz.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı hırslı veya öfkeli tavırlar içerisinde olan insanlar nedeniyle siz de tepki vermek zorunda kalabilirsiniz.

Ancak, düşük profil çizmeli ve tepki vermemeye çalışmalısınız. Zira, atmosfer değişebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay duygusallık, duyarlılık ve maneviyat duygularını ön plana çıkartıyor. Ev ve aileye ayırılan zaman artabilir. Hazır Ramazan ayı da başlıyorken, birbirimizi daha iyi anlamaya çalışmak, sevgi ve şefkatle yaklaşmak, ihtiyaç sahiplerine el uzatmak için uygun koşullar bulabiliriz. Akşam saatlerinde hayalgücümüz yüksek. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün keyif aldığınız hobilerinize yönlenebilirsiniz. Aşk hayatınızda hassasiyetler oluşabilir. Sezgilerinizle hareket etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Aşırı korumacı tavrınız karşınızdakini rahatsız edebilir. Dengeli olmaya özen göstermelisiniz. Zevk aldığınız şeyler için harcama yapacağınız bir gündesiniz. Akşam saatlerinde hayalci tarafınız ön plana çıkabilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sıkıntılarınızı alışveriş yaparak gidermek ve spekülatif konular hakkında çevrenizle konuşmak isteyebilirsiniz. Kendinizi fazla kaptırmayın.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren dinlenmek, huzurlu ortamlarda sakin insanlarla görüşmek ve enerjinizi dengeleyerek, stres ve yorgunluğu geride bırakmak için ideal bir zaman dilimi sözkonusu olacak. Bu süreçte hayatınızdaki kişilerle aranızda ruhsal bağlara daha çok önem verirken, sakin ortamlarda keyifli paylaşımlarda bulunabilir, rüyalar yoluyla mesaj alabilirsiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, sevdiğiniz insana karşı yaklaşımınız sevgi dolu olabilir. Duygularınızı iyi analiz edebileceksiniz. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde güç savaşlarından kaçının. Sosyal ortamlarınıza gereken özeni gösterin.