Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

2015.09.01 tarihli Balık burcu yorumu

Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz Üstelik makul ve anlayışlı bir hal içine giriyorsunuz. Bugün bazı karışıklıklar olabilir ve yanlış anlamalar meydana gelebilir. Bütün bunlar önce sizi rahatsız etse bile sorunlara çözümleyici bir şekilde yaklaşacak ve yapıcı tutumunuz sayesinde ortaya çıkmış olan karışıklıklar ile başa çıkabileceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde sözlerinize dikkat etmelisiniz. Kırıcı davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Özellikle akşamın ilerleyen saatlerinde tartışma ortamlarından uzak durmalısınız.

Balık burcunun bugün genel durumu

Bugün, zaten yoğun olan duygularınız iyice hareketlenebilirler. Bu durum, sizi güzel olan şeylere yöneltecektir. İlişkilerinizde bir uyum havası yakalayabilirseniz, kendinizi mutlu ve güvende hissedebilirsiniz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

İş arkadaşlarınızla, üstlerinizle ve müşterilerinizle olan ilişkilerinizde sıcak bir hava olacaktır. Neşeli, sakin ve anlayışın hakim olacağı bugün, işle ilgi sorunlarınızı ve tüm beklentilerinizi insanlarla paylaşabilirsiniz.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Karşı taraf sizinle aynı fikirde olmasa dahi, belli ilişki, iş birliği, anlaşma veya düzenleme konularında kafanızda size ait fikirlere sahipsiniz.

Ve diğerleri ne düşünürse düşünsün bu fikirleri dile getirmekten çekinmeyeceğe benziyorsunuz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Koç burcundaki Ay, enerjimizi yükseltse de, cesaretle yapmaya kalktığımız işlerde yanılma payımız olabilir. Önümüzdeki birkaç gün kafa karışıklıkları, dalgınlıklar, unutkanlıklar veya yanılgılar gündemde. Yanıltıcı kişilere dikkat etmemiz gerekebilir ya da bazı konularda gerçekleri görmekte zorlanabilir, gerçekleri isteklerimize veya görmek istediğimiz şekilde yorumlayabiliriz. Daha sorgulayıcı ve şüpheci olmalıyız. Hayallerde ve rüyalarda artış görülebilir. Su başlıklı konular da gündemde olacaktır önümüzdeki birkaç gün boyunca. Gece saatlerinde, ufak tefek streslere ve gergin diyaloglara dikkat etmeliyiz veya genel anlamda huzursuz bir uyku söz konusu olabilir. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Yeni arayışlar içine girebilirsiniz. Kaynaklarınızı güçlendirmek isteyebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi daha fazla kullanacağınız alanlara yönelmek daha iyi görünebilir. Acele karar vermeden önce düşünmenizde fayda var. İşlerinizde destek alıyorsunuz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Dertleşmeye ihtiyacınız var. Bunu ne kadar isteseniz de ya kimselere güvenmiyorsunuz ya da detaylara girmeden anlatabiliyorsunuz.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ikili ilişkilerinizi iyileştirme vakti. Hem dostlarınız hem de özel hayatınızda muazzam bir şifalanma enerjisi altındasınız. İlişkilerle ilgili isteklerinize odaklanın ve bunu doğru kelimelerle evrene ifade edin. Gün boyunca sevgi dolu, yapıcı yaklaşımlar hakim. Özellikle akşam saatlerinde sevdiğiniz insanla ilgili olumlu bir haber alabilirsiniz. Sizin için akşam saatlerinde iletişimde şans görünmekte.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konular ön planda olacak. Bugün, maddi konularda partnerinizle aynı fikirler içinde olmanız zor gibi. Özel hayatınızdaki oluşumları biraz geri planda tutmanız gerekecek.