Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

2015.10.02 tarihli Balık burcu yorumu

Güne enerjik başlayacak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Bu arada yapmanız gereken çok fazla şey olabilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat isteklerinizin gücü sizi harekete geçirecek. Moraliniz ve iyi duygunuz sayesinde kararsız kaldığınız konuyu büyütmeyecek ve dikkatinizi sevdiğiniz konulara yönelteceksiniz. Ayrıca beklentilerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde uyandırabilir ve isteklerinizi güçlü ve yapıcı bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Olumlu ve yapıcı tavrınız, hem güçlü kişileri, hem de sevdiklerinizi etkileyecek. Geleceğe yönelik beklentileriniz çok büyük olabilir. Fakat bunun rahatsızlığını hissetmeyeceksiniz.  

Balık burcunun bugün genel durumu

Harcamalarınızı artırmamaya özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Alışveriş isteğinizin yoğunlaşması, artan masrafların yanında bu masraflar yüzünden tartışmaları da getirebilir.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Maddi kaynakları ortak kullandığınız kişilerle aranızda dayanışmaya varan bir ilişki gündeme gelebilir. Fikirleri kabul ettirmeye çalışmak yerine uyum sağlamak ana konu olacaktır.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli başlı konulardaki karmaşa ya da problemler sonsuza kadar çözülmese bile, bir süre için nefes alma şanınız olmuştu.

Şimdi tekrar gündeme gelebilecek aynı konuları hızla ele alabilir ve birkaç gün içerisinde tekrar rafa kaldırabilirsiniz. Hız bazen her şeydir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Maddi başlıklı konular, harcamalar, konfor, huzur ve zevkler ön planda. Öğle saatleri civarında, ilişkilerde birbirimizi anlamamız, ikna etmemiz veya birbirimize mesaj iletmemiz zor olabilir. Öğle sonrası saatler biraz muğlak, kafalar karışabilir ya da ne yapacağını bilememe durumu söz konusu olabilir. Gerçekçilikten uzak saatlerde ya da dalgın ve kararsız olabiliriz. Karşı fikirlerin arttığı ve herkesin eline geçen veya karşı tarafın verdiği mesajlara göre bazı şeyleri yeniden şekillendirdiği günlerdeyiz. Geceye doğru baskı altında, engellenmiş, sınırlandırılmış veya huzursuz hissedebiliriz veya artan işler ya da yükler bizi yorabilir. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde iletişimle ilgili problemler canınızı sıkabilir. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Ticari konuları başka bir zamana bırakmak daha iyi olacaktır. İş hayatında başkalarından destek almak, işlerinizi kolaylaştırabilir. Bugün ikili ilişkilerinizde sabır göstermeniz gerekebilir. Kadınlarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hem zihinsel hem de bedensel anlamda yorgunluklarınız iyice arttı. Yakınlarınızla ilgilendiğiniz gibi biraz da kendinize vakit ayırmalısınız.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ikili ilişkilerinizi iyileştirme vakti. Hem dostlarınız hem de özel hayatınızda muazzam bir şifalanma enerjisi altındasınız. İlişkilerle ilgili isteklerinize odaklanın ve bunu doğru kelimelerle evrene ifade edin. Gün boyunca sevgi dolu, yapıcı yaklaşımlar hakim. Özellikle akşam saatlerinde sevdiğiniz insanla ilgili olumlu bir haber alabilirsiniz. Sizin için akşam saatlerinde iletişimde şans görünmekte.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa para alanlarınızı gözden geçireceğiniz, parasal konularda dikkatli adımlar atmanız gereken bir ay başlıyor. Bugün, iş alanlarınızdaki bazı çıkışlarınız ilişkilerinizi zorlayabilir.