Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

2015.11.03 tarihli Balık burcu yorumu

Gizemli konular ilginizi çekiyor ve gizlilik gerektiren projeleriniz olabilir. Düşüncelerinizin derinleştiği bir dönemdesiniz ve eski günleri ve özellikle çocukluk günlerinizi hatırlayabilir, en eski projelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Hatta sabırsız ve tahammülsüz olabilirsiniz fakat isteğinizi gerçekleştirmek için gereken sabır ve dirayeti göstereceksiniz. Üstelik bugün Güneş Tutulması meydana geliyor. Öğleden sonra meydana gelecek Güneş Tutulması sizi doğrudan etkilemiyor. Fakat bugün tutulma anında açığa çıkan kozmik enerjiyi hissedecek kadar duyarlısınız.

Balık burcunun bugün genel durumu

Anlayış, uyum ve iletişimdeki açıklık bugünün ana konulardır. İçinizdekileri paylaşmakta zorlanmayacaksınız. Sevdiğiniz insanla, ilişkinizdeki bazı noktalar üzerine ciddi ve derin konuşmalar yapabilirsiniz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Geleneksellikten uzak durma isteğinizin artacağı saatler geçirebilirsiniz. Sıra dışı davranışlar gösterebilirsiniz. Abartıya kaçmadığınız sürece, farklılığınız, ileriye dönük son derece önemli faydalar bile yaratabilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızla ilgili gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. İş arkadaşlarınızla gergin anlar yaşayabilirsiniz. Sağduyunuzla olayları çok uzatmamaya özen göstermelisiniz. Sizi yıpratan konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sorumlu olduğunuz konularda mücadeleci davranacağınız bir gündesiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Olabildiğince yalnız bir şekilde dinlenmek istiyorsunuz. Kendinizi yorgun hissetmeniz çok normal çünkü son günler bir hayli yoğun geçmişti.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde ilişkilerinizde kendinizi yanlış ifade edebilir, özel hayatınızda iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında kendinizi çok daha rahat ifade edebileceğiniz, özgüveninizin yükseldiği ve beklentilerinizin net olduğu bir dönemde olarak, kariyeriniz ve özel hayatınızı ilgilendiren konularda daha rahat hareket edebilirsiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret ve hukuk alanlarınızda önemli iş görüşmeleri gündeme gelebilir. Bu dönemde az tanıdığınız insanlarla daha rahat anlaşacaksınız.