Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

2015.11.04 tarihli Balık burcu yorumu

Gizemli konular ilginizi çekiyor ve gizlilik gerektiren projeleriniz olabilir. Düşüncelerinizin derinleştiği bir dönemdesiniz ve eski günleri ve özellikle çocukluk günlerinizi hatırlayabilir, en eski projelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Hatta sabırsız ve tahammülsüz olabilirsiniz fakat isteğinizi gerçekleştirmek için gereken sabır ve dirayeti göstereceksiniz. Üstelik bugün Güneş Tutulması meydana geliyor. Öğleden sonra meydana gelecek Güneş Tutulması sizi doğrudan etkilemiyor. Fakat bugün tutulma anında açığa çıkan kozmik enerjiyi hissedecek kadar duyarlısınız.

Balık burcunun bugün genel durumu

Yakın çevreyle ilişkilerin olumlu seyredeceği, huzurlu bir gündesiniz. Bunun tadını çıkarmak için dostlarınızla bir araya gelebilir, sosyalleşebilirsiniz. Günün etkileri, karşınıza yeni yüzler de çıkaracaklardır.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bu günlerde ne kadar anlayışlı olursanız, hoşunuza gitmeyen noktaların o kadar çabuk değiştirileceğini göreceksiniz. Zorlayıcı olmayın ve sakin iletişim kurun. İstek ve önerileriniz dikkate alınacaklardır.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sorumlu olduğunuz işlerinizde mücadele etmeniz gerekebilir. Çalışma hayatınızdaki arkadaşlarınızla sorumluluklarınızı paylaşmak size kolaylık sağlayacaktır. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkileriniz önem kazanabilir. Sizi yoran ve yıpratan konulara karşı dikkatli olmaya çalışın. Endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Mücadele gerektiren koşullar içinde olabilirsiniz. Fakat isteklerinizin yarattığı gerilimi mantıklı davranarak yönetebilirsiniz. Duygusallığı bırakın.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızdaki ilişkilerinizde kıskançlık, anlaşmazlık ve uyumsuzluklara açık bir günden geçmektesiniz. Aşırı yemek yemekten kaçınmalı, dengeli beslenme planı uygulamaya çalışmalısınız. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, arkadaş çevreniz ve değer verdiğiniz kişilerle eğlenceli aktiviteler düzenleyebilir, oyun partileri yapabilir, hayatın keyifli taraflarına daha çok odaklanabilirsiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel ilişkilerinizde aşkı, romantizmi, anlayışı ve mutluluğu yakalayacağınız bir gün olabilir. Sevdiğiniz insanla aynı kararları alabilir ve özel hayatınız için birbirinizi harekete geçirebilirsiniz.