Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

2015.12.17 tarihli Balık burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Evraklar ve faturalar ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bu arada dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. Eviniz, çocuklar, size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ve sizden yardım bekleyenler ile ilgilenmeniz gerekebilir ve bu arada işleriniz aksayabilir. Karşınıza çıkan kişiler sizi etkilemiş olabilir ve düşüncelerinizi gözden geçirebilirsiniz. İyimser ve yapıcı tavırlarınız ile birbirinden farklı kişileri bir araya getirebilir ve çözümleyici olabilirsiniz. Bu arada bazı değişiklikler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz ve şimdilik olayları akışına bırakmanız gerekiyor.

Balık burcunun bugün genel durumu

Sosyal günlerin ardından biraz kabuğunuza çekilip dinlenme isteğiniz ağırlık kazanabilir. Haftanın yorgunluğunu atacağınız hafta sonu tatilini dört gözle bekliyor olabilirsiniz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Sosyal günlerin ardından biraz kabuğunuza çekilip dinlenme isteğiniz ağırlık kazanabilir. Haftanın yorgunluğunu atacağınız hafta sonu tatilini dört gözle bekliyor olabilirsiniz.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hassas olduğunuz konularda daha sert bir tutum izleyebilirsiniz. Kendinizi karşı tarafa ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Gün içinde aşk hayatınızda değişimler meydana gelebilir. Akşam saatlerinde keyif aldığınız konularla ilgilenmek sizi rahatlatacaktır.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Çok duygusalsınız bugün. Hayat size adeta Polyanna olmanızı öneriyor. Siz de pembe gözlüklerinizi çıkarmak niyetinde değilsiniz. Etrafınızda yaşanan kötülüklere rağmen siz keyfinizi hiç kaçırmayacaksınız. PARA: Aşk hayatınızdaki güzellikler adeta işinize de yansıyor. Hayatınız düzene girmiş durumda ve siz bu düzenin keyfini çıkartıyorsunuz. SAĞLIK: Kollarınızda ağrılar hissedebilirsiniz. Bu yüzden fazla yük taşımamanızda fayda var.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile aile büyüklerinizle zaman geçirebilir, sizden yaşça büyük kişilerin desteğini alabilir ve finansal durumunuz ve kariyerinizle ilgili olumlu bir fırsat elde edebilirsiniz. Görüşmelerinizin başarılı geçeceği bugünün akşamında etkin olan Ay Güneş uyumu ile ilişkilerinizde özgüvenli, kararlı yaklaşımlarınızda ne istediğinizi bilerek hareket edecek, şartları kendi lehinize döndürebilecek, devam eden ilişkilerinizde uyumu ve mutluluğu hissedebileceksiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Güzel planlarınızı çevrenizdeki güçlü insanlardan alacağınız tekliflerle ortaya koyacaksınız. Gelecek planlarınızda tutkularınız önem kazanıyor. Kafa karışıklığını bir kenara bırakın.