Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

2015.12.24 tarihli Balık burcu yorumu

Yoğun duygularla güne başlayabilirsiniz. Aklınıza anneniz veya geçmişte yaşadığınız duygusal anlar gelebilir. Hassasiyetiniz yüksek olacak. Fakat öğlene doğru heyecan duyacağınız gelişmeler olabilir. Hayal gücünüzü uyandıran gelişmelerin olduğu bir dönem... Sezgileriniz yükseliyor ve meydana gelen olaylar ideallerinizi gözden geçirmenize neden olacak. Geleceğe yönelik yepyeni istekleriniz olabilir ve en derin istekleriniz uyanabilir ve sizi harekete geçirebilir. Karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve aynı zamanda çevrenizi etkileyebilirsiniz.

Balık burcunun bugün genel durumu

Yaratıcılığınız gittikçe güçlenecektir; bunu olumlu kullanın. Önsezileriniz de size hep doğru kararı aldıracak kadar güçlü olacaklardır. Bu özellikleriniz ile duygusal hayatınızda veya sanat alanında tatmin sağlayabilirsiniz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Sezgileriniz, iş yaşamıyla ilgili gelişmeleri değerlendirirken de size görünürde olmayan bazı şartların ipuçlarını verebilir. Zihninize takılan bir nokta olursa bunu göz ardı etmeyin ve zaman kaybetmeden araştırın.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sabah saatlerinde ani olaylar meydana gelebilir. Ev hayatınızdaki konulara daha temkinli yaklaşmalısınız. Bugün keyif aldığınız konulara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde açılmalar meydana gelebilir. Akşam saatlerinde küçük kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Size kim dost kim düşman anlayıp herkese hak ettiği değeri vermelisiniz. Acımasız ve cesur olun. Hayatınızdan çıkarmanız gereken insanları çıkarın.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün yaşamınızda yeni bir adım atmak yerine, hedeflediğiniz yaşam şartları ile ilgili konuları gözden geçirmek, neyi ne zaman yapabileceğinizi planlamak ve kariyerinizle ilgili yeni düşünceler edinmek için ideal bir gün. Önemli konuşmalarınızı bugün için ertelemeniz faydalı olacaktır. Akşam saatlerine geçici sağlık problemleri yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanla hayatınızı güzelleştirecek romantik oluşumlara hazırlıklı olun. Gelecek planlarınızla ilgili oluşumlarda ve sosyal çevrenizle ilgili işlerinizde şansınız yüksek olacak.