Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

2016.01.13 tarihli Balık burcu yorumu

Bazı karışıklıklar olsa bile bugün kendinizi çok iyi hissedecek ve olumlu duygular içinde olacaksınız. Anlayışlı ve uzlaştırıcı tavırlarınız ile hem saygın çevrelerin, hem de önemli kişilerin dikkatini çekeceksiniz. Neşeli ve sempatik tavırlarınız ile karşı cinsi etkileyebilirsiniz ve bulunduğunuz ortamda dikkat çekici olabilirsiniz. Daha önce üzerinde düşünmediğiniz konuları şimdi düşünmeye başlayabilirsiniz ve hatta derinleşebilirsiniz. İlişkilerinizi gözden geçirecek ve eskiden sevdiğiniz kişileri hatırlayacaksınız. Bugün eski sevgili ile karşılaşabilir veya onunla ilgili haberler alabilirsiniz.  

Balık burcunun bugün genel durumu

Anlayış, uyum ve iletişimdeki açıklık bugünün ana konulardır. İçinizdekileri paylaşmakta zorlanmayacaksınız. Sevdiğiniz insanla, ilişkinizdeki bazı noktalar üzerine ciddi ve derin konuşmalar yapabilirsiniz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Geleneksellikten uzak durma isteğinizin artacağı saatler geçirebilirsiniz. Sıra dışı davranışlar gösterebilirsiniz. Abartıya kaçmadığınız sürece, farklılığınız, ileriye dönük son derece önemli faydalar bile yaratabilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konularda beklemeler olabilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Rutin işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bazı olayları kabullenmek durumunda kalabilirsiniz. Yeni sorumluluklar almak için uygun bir gün olmayabilir. Sabırlı davranmanızda fayda var.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden ruhsal olarak enerjinizi net ifade etmekte zorlanabilir, geçici bir durağanlık, belirsizlik, yönsüzlük hissedebilirsiniz. Finansal konular, eşin parası, ortak gelirler alanlarında durağanlık yaşayabileceğiniz bugün, özellikle finansal konularda yeni adımlar atmamanız gereken, sakin ortamlarda bulunmayı tercih edebileceğiniz bir gündesiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İşteki sorumluluklar ve arkadaşlarınızla olan sıkıntılarınız gözünüzü korkutabilir. Hep aynı döngüye düştüğünüzü düşünebilirsiniz. Bu hafta yakalayacağınız şanslar size iyi gelecek.