Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

2016.01.26 tarihli Balık burcu yorumu

Derin duygular, gizli istekler içinde bulunduğunuz bir gün. Ve hatta isteklerinizi gizlemeye yönelik farklı düşünceleriniz olabilir. Eski ideallerinizi gözden geçirebilir ve yepyeni hayaller kurabilirsiniz. Üstelik hayallerinizi gerçekleştireceğinize dair inancınız giderek yükseliyor. Eski dostlarınızı arayabilirsiniz ve ilişkilerinizi güçlendirmek için harekete geçebilirsiniz. Eskiden yaşadığınız güzel günleri ve ilişkilerinizi hatırlayabilirsiniz. Bugün eski dostlarınız ile haberleşmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Ayrıca alacağınız bazı haberler eski tecrübelerinizi hatırlamanıza neden olabilir. Duygularınız giderek derinleşiyor...  

Balık burcunun bugün genel durumu

Bugün yeni ilişkiler kurabilir, mevcut ilişkilerinizi de ilerletebilirsiniz. Yeni tanıştığınız insanları normalden farklı olarak uzun uzun incelemeniz, onlar hakkındaki her şeyi öğrenmeye çalışmanız mümkündür.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Planlanmış olan son derece önemli bir toplantınız olabilir veya ani bir görüşme için çağrılabilirsiniz. Görüşmelerinizde iletişim daha az resmi olacaktır ama siz yine de mesafeyi korumaya ve resmi davranmaya özen göstermelisiniz.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki konular gündeminizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz konularda değişimler içinde olabilirsiniz. Sizin olaylara karşı bakış açınız değişebilir. İşlerinizdeki artıştan kaynaklı yorgunluklar meydana gelebilir. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte planlama yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Alınganlığınız tam anlamı ile üzerinizde. Her an patlayacak bir volkan gibisiniz. Haksızlıkların karşısında meydan okumanız çok doğal.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün yaşamınızda yeni bir adım atmak yerine, hedeflediğiniz yaşam şartları ile ilgili konuları gözden geçirmek, neyi ne zaman yapabileceğinizi planlamak ve kariyerinizle ilgili yeni düşünceler edinmek için ideal bir gün. Önemli konuşmalarınızı bugün için ertelemeniz faydalı olacaktır. Akşam saatlerine geçici sağlık problemleri yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş veya sağlık alanlarınızda yapılacak olanları hallederek haftaya başlayacaksınız. Rutin işlerinizi bugün kolayca yoluna koyacaksınız. Sosyal ortamlarınızdaki iletişim sıkıntılarını aşacaksınız.