Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

2016.01.27 tarihli Balık burcu yorumu

Sorumluluklarınızı önemseyecek ve ciddiye aldığınız kişilerin de sizi önemsediğinin farkına varacaksınız. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içinde olabilirsiniz. İstemediğiniz halde yapmanız gerekenleri yapacak ve kendi üzerinizdeki baskıdan uzaklaşmak için hayaller kuracaksınız. Aslında ideallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Özellikle burcun birinci on günlük devresinde doğmuş olanlar için ilginç bir dönem. Meydana gelen olaylar hayata ve olaylara bakış açınızı değiştiriyor. Eski değerleriniz değişiyor.

Balık burcunun bugün genel durumu

Yakın çevrenizdeki kişiler sıradışı davetlerle kapınızı çalabilirler. Çekingenlik göstermeden kabul edin. Sosyal hayatla ilgili son derece önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Gün içinde, çeşitli nedenlerle kalabalık sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. İşle bağlantılı faaliyetlere yönelik bu ortamlarda işinizin ve kendinizin de tanıtımını yapabilirsiniz.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde eşinize zaman ayırabilirsiniz. Ortaklı konularda farkındalığınız artabilir. Yeni kararlar almak için toplantılar yapabilirsiniz. Sizden daha güçlü kişilerle yaptığınız görüşmelerde dikkatli olmalısınız. Bazı işleriniz değişim içinde olabilir. Öngörülü davranmakta fayda var. Akşam saatlerinde kendinizi dağınık hissedebilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aile içinde geçimsizlik ve tatsızlıklar çıkabilir. Ani çıkışlar yaparak ağız dalaşından kaçınmalısınız. Yuvanızda dengeyi ancak böyle bulursunuz.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca artan aşk ve sevgi duygunuz ve ilişkilerle ilgili özlemlerinizle, kendinizi daha yüce bir iradeye teslim etme arzusu hissedebilir, meditasyon, dua, ritüeller ve enerji çalışmalarına yönelebilirsiniz. Gün içinde kendinize zaman ayırıp, ruhunuzu ve zihninizi dinlendirmeniz faydalı olacaktır.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınız veya ortaklı işleriniz üzerine eğilebilirsiniz. Kendi iç sesinizi duymaya daha yatkın olduğunuz bu dönem, sizi seven insanların bazı sözlerine kulak vermek işinize yarayabilir.