Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

2016.03.02 tarihli Balık burcu yorumu

Duygularınızın yükseldiği bir gün... Heyecanlı ve istekli olacaksınız. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler sizi harekete geçirecek. Karşılaştığınız bazı olaylar size annenizi hatırlatabilir. Ayrıca bugün anneniz ile vakit geçirebilir veya geçmişte yaşadığınız olayları, çocukluk günlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Olaylara farklı açılardan bakmaya zorlayan durumlar olabilir ve isteklerinize ulaşmak için değerlerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Olaylar karşısındaki eski tavrınızı değiştirebilirsiniz ve böylece kendinizi yenilemeyi başarabilirsiniz.  

Balık burcunun bugün genel durumu

Yaratıcılığınız gittikçe güçlenecektir; bunu olumlu kullanın. Önsezileriniz de size hep doğru kararı aldıracak kadar güçlü olacaklardır. Bu özellikleriniz ile duygusal hayatınızda veya sanat alanında tatmin sağlayabilirsiniz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Sezgileriniz, iş yaşamıyla ilgili gelişmeleri değerlendirirken de size görünürde olmayan bazı şartların ipuçlarını verebilir. Zihninize takılan bir nokta olursa bunu göz ardı etmeyin ve zaman kaybetmeden araştırın.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızdaki sorumluluklarınızda artış olabilir. Üstlerinizle daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Gün içinde sizin için önemli olan konularda daha fazla fikir sahibi olmaya çalışabilirsiniz. İdeolojik konular önem kazanabilir. İşlerinizle ön planda olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. İşlerinizde alacağınız destekleri kaçırmamalısınız.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Daha çok kazanmak adına ek iş yapmak yada fırsatları değerlendirmek için fikir alışverişi yapın. Araç kullananlar sinirlerinize hakim olun.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde hoşgörülü ve ılımlı tavrınızın yanında, ilişkiler konusunda bazı şeylerin duygusal olarak abartılması ihtimali sözkonusu olduğu için, olaylara tarafsız ve olduğu gibi bakmanız faydalı olacaktır. İkili ilişkilerde iyileştirici, huzurlu paylaşımlar ve eve ait değişiklikler için ideal bir gündesiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Mart ayına geçmiş olaylara daha fazla vaktinizi harcayarak giriş yapacaksınız. İş hayatınızda bazı gizli ilişkilerinizin size fayda sağladığını göreceksiniz. Önemli görüşmeler yapabilirsiniz.