Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

2016.03.09 tarihli Balık burcu yorumu

Bu sabah derin duygular ve bilinçaltınızdan yükselen unutulmuş olayların hatıraları ile uyanabilirsiniz. Ortaya koyduklarınız başka, duygularınız çok başka olabilir. Fakat içinizde yaşadığınız fırtınaları denetlemeyi başarabilirsiniz. Eski istekleriniz ile ilgili düşünceleriniz değişiyor ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranmayı başaracaksınız. Önem verdiğiniz kişiler ve özellikle büyükleriniz sizi destekleyecek. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve hareket halinde olmak sizi rahatlatacak. Özellikle dışarı çıkmak ve yakınlarınız ile ilgilenmek keyfinizi yerine getirecek.

Balık burcunun bugün genel durumu

Çevrenizdeki kişileri istediğiniz gibi görme eğilimine direnmelisiniz. Özellikle partneriniz ve en yakın arkadaşlarınızdan gereğinden çok şey beklememelisiniz. Üzerinizde bıraktıkları sabit intibaları koruyun.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün, yapılan programda bazı değişikliklere giderek işlerin daha hızlı ilerletilebileceğini düşünebilirsiniz Yeni bir görev dağılımı da düşünceleriniz arasında yer alabilir. Yine de değişiklikleri fazla zorlamayın.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel hassasiyetiniz olan konularla ilgili zaman harcayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde yeni başlangıç yapmak kolay olmayabilir. İşlerinizde karşınızdaki insanlardan yardım alabilirsiniz. Yine de kontrollü gitmenizde fayda var. İlişkiler gündeminizi etkileyebilir. Sağlığınızla ilgili konuları ihmal etmeyin. Sosyalleşmek iyi gelebilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insan ile aileniz arasında kalabilirsiniz. Tabi ki hayat sizin hayatınız ama bir tarafı tutarken diğer tarafı incitmemeniz gerekiyor.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca enerjinizi, yeteneklerinizi ve ışığınızı en iyi şekilde yansıtmanıza sebep olacak görünümler sözkonusu iken, güzellik ve bakım işlerinizi tamamlayabilir, ilişkilerde beklediğiniz haberleri alabilir ve partnerinizle olumlu,, çözüm odaklı ve romantik diyaloglar geliştirebilirsiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Önemli kararlar alma aşamasındasınız. Özel hayatınız ve taşınmayla ilgili konular sizi fazla taşkın ve iyimser yapabilir. Gece saatlerinde duygusal olarak çabuk demoralize olabilirsiniz