Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

2016.04.14 tarihli Balık burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Anneniz veya bilinçaltınızda derin iz bırakmış kişi ve olayları hatırlayabilirsiniz. Bugün sevdikleriniz ile ilgilenebilirsiniz ve dostlarınızın ziyaretine gidebilirsiniz. Anlayışlı ve sempatik tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanabilir ve ilişkilere bakış açınız değişebilir. Sanatsal faaliyetler, yoga, meditasyon ve mistik konular ile ilgilenebilirsiniz.  

Balık burcunun bugün genel durumu

Tasarruflarınızı daha iyi değerlendirme yolları ararken, bir taraftan da hoşlandığınız ürünleri alıp kendinize pahalı hediyeler vermek isteyebilirsiniz. Orta yol bulup gerektiği kadar harcamalı, gerektiği kadar biriktirmelisiniz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Gelecek ile ilgili planlarınıza odaklanacağınız, detaylara takılmadan büyük düşüneceğiniz bir günde olabilirsiniz. Planlarınız, atmayı düşündüğünüz adımlarla ilgili olabilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız hobilerinize zaman ayırabilir. Çocuklarınız ve ailenizle zaman geçirmek size iyi gelecek. Bugün sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinize yön kazandırmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızdaki koşullarda uğraştırıcı olabilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün değişik konu ve işlerle uğraşmanız sizi neşelendirecek. Gününüz fazla ışıltılı geçecek. Politika konuları sosyal hayatınızı etkiliyor. Topluma karşı konuşurken başarılı oluyorsunuz. Tatlıdil sizin doğanızda var.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, güçlü duygular hissedecek, cinsellik, gizli olanı araştırma merakı ve partnerinizle duygusal olduğu kadar fiziksel yakınlık da sizin için önemli hale gelecektir. Ameliyat olacaksınız, bu Dolunay sizin için iyi bir zamanlama olacaktır. İlişkilerle ilgili yeni teklifler alabilir, bu süreçte ani gelişen görüşme ve tekliflerden fayda görebilirsiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel yaşantınızda sevdiğiniz insanla birlikte oldukça eğlenceli ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Risk içeren işlerden uzak durun. İletişiminizi istediğiniz gibi kullanmayı bileceksiniz.