Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

2016.05.01 tarihli Balık burcu yorumu

İyimser duygular içinde olduğunuz bir dönem. Karşılaştığınız bazı kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve yepyeni projeler yapabilirsiniz. Eski birikimlerinizi gözden geçirecek ve yeteneklerinizi kullanmak için harekete geçeceksiniz. İsteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ancak ciddiye aldığınız ve önemsediğiniz kişileri etkilemeyi başaracaksınız. Çünkü çok önemli konuları rahat ve sakin bir tavır ile ortaya koyabilirsiniz ve farklı çevreleri bir araya getirebilirsiniz. Uzlaştırıcı ve olumlu tavırlarınız ile hem önemli kişileri, hem de dostlarınızı etkilemeniz mümkün.  

Balık burcunun bugün genel durumu

Önsezilerinizin güçlü olacakları bir gün geçirmeniz mümkündür. Beş duyunuzun algılamanıza yardım edemeyeceği birçok şeyi, sezgileriniz ile fark edebilirsiniz. İnsanların sırlarını bile sezebilirsiniz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızda da çeşitli bilinmeyenlerle ve sırlarla ilgilenmeye başlayacağınız bir dönemin başında olabilirsiniz. Siz de faaliyetleriniz hakkında birçok şeyi kendinize saklayabilirsiniz.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gündemde olmayan durumlar ya da size hassasiyet getiren koşullar olabilir. Ancak yakın çevreniz ve kardeşlerle ilgili imkanlar da söz konusu.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinizi çok mutsuz hissediyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey rahat olmak aksi halde sinirlerinize zarar verebilirsiniz.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün Yengeç Burcunda gerçekleşecek olan dolunay zamanı, aşk hayatınız, çocuklarınızla ilişkileriniz ve arkadaşlıklarınız ön plana çıkarken, bu alanlarda belirli bir güven testi yaşıyor olacaksınız. Özellikle aşk hayatınızda şimdi çok daha fazla korunup kollanmaya ve güven dolu yaklaşımlara ihtiyaç duyacağınız bu süreçte, size sevgisini ve ilgisini yeterince belli etmeyen insanlardan, arkadaşlarınızdan ve özel yaşamınızdaki kişilerden uzaklaşacaksınız. Bu zaman diliminde finansal olarak aşırı harcamalardan kaçınmanız da önemli olacaktır.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz tatminkâr olacak. Satış, pazarlama, bilgisayar, reklam, iletişim, yayıncılıkla ilgili işleriniz varsa kazançlarınız artacak. Kendinizi iyi hissedeceksiniz.