Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

2016.05.02 tarihli Balık burcu yorumu

İyimser duygular içinde olduğunuz bir dönem. Karşılaştığınız bazı kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve yepyeni projeler yapabilirsiniz. Eski birikimlerinizi gözden geçirecek ve yeteneklerinizi kullanmak için harekete geçeceksiniz. İsteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ancak ciddiye aldığınız ve önemsediğiniz kişileri etkilemeyi başaracaksınız. Çünkü çok önemli konuları rahat ve sakin bir tavır ile ortaya koyabilirsiniz ve farklı çevreleri bir araya getirebilirsiniz. Uzlaştırıcı ve olumlu tavırlarınız ile hem önemli kişileri, hem de dostlarınızı etkilemeniz mümkün.  

Balık burcunun bugün genel durumu

Belirli bir insan topluluğunu hedef kitle seçmiş bir sosyal organizasyon bünyesinde, bu kitlenin refahına yönelik çalışmalarınız olabilir. Etkin bir görev alarak bazı işleri koordine etmeniz gerekebilir.

Balık Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızdaki sorumlulukları birinci sıraya yerleştireceğiniz bir gündesiniz. Elinizdeki işi sonraya bırakmamak için mesaiden sonra da ofiste kalıp çalışmaya bir süre daha devam edebilirsiniz.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün düşüncelerinizde dağılmamalı ve ortak konulara zaman ayırmalısınız. Başkalarına katkı sağlayabileceğiniz pek çok imkan var.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çalıştığı işle sorunları yada iş beklentisi olan Balıklar, bugün yapacağınız her adımda olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Enerjinizi yüksek tutun.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün Yengeç Burcunda gerçekleşecek olan dolunay zamanı, aşk hayatınız, çocuklarınızla ilişkileriniz ve arkadaşlıklarınız ön plana çıkarken, bu alanlarda belirli bir güven testi yaşıyor olacaksınız. Özellikle aşk hayatınızda şimdi çok daha fazla korunup kollanmaya ve güven dolu yaklaşımlara ihtiyaç duyacağınız bu süreçte, size sevgisini ve ilgisini yeterince belli etmeyen insanlardan, arkadaşlarınızdan ve özel yaşamınızdaki kişilerden uzaklaşacaksınız. Bu zaman diliminde finansal olarak aşırı harcamalardan kaçınmanız da önemli olacaktır.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu aya yakın çevre iletişiminize aktif bir şekilde başlayacaksınız. Etrafınızda olup biten konu ve olayları takip etmeniz sizin için önem taşıyor. Özel hayatınızın da etkileneceği bu dönemde özel konuşmalar ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Detaylara dikkat edin.