Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

2016.05.28 tarihli Balık burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Duygularınızı denetlemek için gayret göstermeniz gerekiyor. Sezgileriniz ve hayal gücünüz ile birlikte kaygılarınız da uyanabilir. Hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanın ve olayların dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Günün ilerleyen saatlerinde hoş fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Ancak fırsatları iyi değerlendirmek için harekete geçmeniz gerekiyor. İsteksiz veya rahat bir tavır içinde olabilirsiniz. Fakat çevrenizdeki kişiler, harekete geçmeniz ve girişimde bulunmanız için sizi zorlayabilir. Alıngan ve duygusal bir tavır içinde bulunmak fırsatları iyi değerlendirmek için gayret gösterin.  

Balık burcunun bugün genel durumu

Boş olduğunuz vakitlerde kendinizi arkadaşlarınızın yanına atabilirsiniz. Sosyal yönünüzün güçleneceği bugün, sohbetleriniz de renklenecektir. Yakın çevrenizdeki insanlarla değerli paylaşımlarınız olabilir.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Boş olduğunuz vakitlerde kendinizi arkadaşlarınızın yanına atabilirsiniz. Sosyal yönünüzün güçleneceği bugün, sohbetleriniz de renklenecektir. Yakın çevrenizdeki insanlarla değerli paylaşımlarınız olabilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumluluklar söz konusu ve daha çok sosyal konularla da ilgilenebilirsiniz. Ancak düşüncelerinizi biraz toparlamaya bakın.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Işık... Kartınızın da belirttiği gibi aydınlık günleri özlemle bekliyordunuz. İşte ayağınıza bu fırsat geldi. Bugünkü programlarınızı asla ertelememelisiniz. Şansınız açık.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında maddi gelirleriniz ve para durumunuzla ilgili mücadelelere açık olacaksınız. Bu altı gün yeni bir şey satın almak açısından uygun değildir. Aşk hayatınızda ve arkadaş çevrenizde olası mücadeleler doğuran bu yeniayın etkisi ile kendinize olan güveninizden şüphe etmemeniz, olası ilişki kayıplarında bunun evren tarafından gerekli bir değişim olarak gönderildiğinin farkında olmanız gerekmektedir. Bu süreçte riskli ilişkilerden uzak durmanız fayda sağlayacaktır. Eski ilişkileriniz gündeme gelebilir.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dş ortamlardaki tepkileriniz ve karşılaşacağınız tepkiler sizi ruhen yorabilir. Bugün, önemli işlerle uğraşmak istemeyebilirsiniz.