Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

21.08.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Balık burcunun bugün genel durumu

Bir arkadaşınızı da ilgilendiren önemli bir konuda süreci takip etmeyi bırakıp artık hamle yapma zamanının geldiğine karar verebilirsiniz. Özgüvenli olun ve mesele neyse en derinine inip çözmeden bırakmayın.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün tüm enerjinizi iş hayatına akıtabilir, istediğiniz hızla çalışabilirsiniz. Kendinize belli bir plan veya program belirleyip bunu takip ederseniz, bireysel etkinliğiniz de olabilecek en üst seviyede kalacaktır.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Durgunluktan nefret ettiğiniz bir güne giriyorsunuz. Olayların sürekli yön değiştirmesinden yanasınız. Güçlü enerjinizi dengeleme konusunda zorlanabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişileri yeniden yapılandırmayı düşünebilirsiniz. Her konuda bireyselliğinizi kullandığınız için, çoğu kez yanlış anlaşılma riski yaşıyorsunuz. Bugün, olaylara yine hakim olma duygusu içindesiniz.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişilerin durumunuzu anlamasını bekleyerek ya da durumunuzu anlatabilmek için vakit kaybediyor olabilirsiniz.

Aslında bu kişilerin harika fikir ve tavsiyeleri olabilir ya da size yardım etmelerine izin vermeniz durumunda kazançlı çıkabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Çözülmesi zor olan konularda çözüm üretmeye ya da sorunları daha net analiz etmeye yatkın olacağımız bir gündeyiz(özellikle öğle sonrası saatlerde). Sezgilerimiz güçlü ve içsel bilgiler ön planda. Eğitim, sözleşme, hukuk, ticaret, anlaşma, turizm, dua, ibadet, yabancılarla bağlantılı işler konusunda olumlu ilerleyebileceğimiz bir gündeyiz. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde kriz yaratabilecek durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Ortaklı konular gündeme gelebilir. İlerleyen zamanlarda akıcı koşullar söz konusu. Gün içinde keyif aldığınız konularla uğraşabilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilgilenebilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Yıldız... Özellikle ticari alanda çalışan Balık'ların bugün yıldızı parlayacak. Bütçelerinde rahatlama olacak. Yıldız demek bir çok alanda parlamak demektir.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca finansal konulardaki işlerinizi tamamlayabileceğiniz, aşk hayatınızda duygusal gelgitlere açık, abartılı duygu ve davranışlardan uzak durarak, dengeli ve tutarlı yaklaşımlarda bulunmanız gereken, keyifli organizasyonlarda yer alabileceğiniz enerjisi yüksek bir zamandasınız.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, parasal bağlantılarla ve ödemelerle ilgili önemli kararlar almamaya çalışın. Kararsızlıklarınız gün içinde sizi etkileyebilir. Öğleden sonra dış ortamlar daha fazla ilginizi çekebilir.