Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

23.04.2016 tarihli Balık burcu yorumu

Farklı bir enerji ile güne başlayabilirsiniz. Bu arada gördüğünüz rüyaları olumlu yorumlayın. Sezgilerinize güvenin ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanın. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar çok canlı ve etkileyici rüyalar görmüş olabilir ve günün ilk yarısı hayal gücü gerektiren konular ile ilgilenebilirler. Endişelerden uzaklaşıp yapıcı ve olumlu davrananlar, hoş fırsatlar ile karşılaşabilirler. Kendinizi hayal gücünüzün oyunlarına kaptırmayın ve ideallerinizi gerçekleştirmek için gayret gösterin. Sanatçılar ve hayal gücü gerektiren işler yapanlar için verimli bir dönem...  

Balık burcunun bugün genel durumu

Evli olduğunuz kişiye daha çok vakit ayırmak ve kendisi için daha fazla şey yapmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Lüks bir ortamda güzel bir akşam yemeği, hoş sohbetler, romantik saatler gününüzün ana konuları arasına girebilir.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Üzerinizdeki iş yükünü paylaşma fırsatlarını değerlendirin. Her şeyi kendiniz halletmekte diretmeyin. İşbölümü ile çok daha verimli çalışacak, başardıklarınız sayesinde daha çok takdir toplayacaksınız.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda yeni kararlar alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde anlaşmazlıklar çıkabilir. Siz olayları idrak etmeye başlayabilirsiniz. Bu durumları kabul etmek sizi olgunlaştırabilir. İş hayatındaki çalışmalarınızı tamamlamak için mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Evinizdeki tatsızlıkları başkalarına anlatmamalısınız. Yeni planlarınızın önü oldukça parlak görünüyor. İş yaşamınızdaki karmaşalar bitiyor.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde kadın figürler ve annenizle ilişkileriniz ile, içsel dengenizi oturtma konularında daha fazla çabaya ihtiyaç duyarken, Mars Uranüs ve Pluton arasındaki t-kare exact olduğu için finansal konularda risk almamalı, mümkün olduğunca pozitif insanlarla, size iyi hissettiren ortamlarda yer almalısınız.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunay, sizin seyahat, eğitim, hukuksal işler ve yabancılarla yapılacak ortaklaşa işler alanınızda gerçekleşecek. Uzak çevrenizden alacağınız haberler sizi hassaslaştırabilir.