Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

23.05.2016 tarihli Balık burcu yorumu

Gün içinde gelişen olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olacak. Fakat mantıklı davranmak yerine içinizden geldiği gibi hareket edebilirsiniz. Gün içinde karşılaştığınız kişiler ve olaylar duygularınızın derinleşmesine neden olabilir ve anneniz ile ilişkilerinizi, geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ve hatta düşünceleriniz değişebilir ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Bu arada fikirlerinizi herkese anlatmasanız iyi olacak. İddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde olmak yerine duyduklarınızın doğruluğunu araştırın ve sonra tepki gösterin. Yanlış anlamalar olabilir.  

Balık burcunun bugün genel durumu

Anlayış, uyum ve iletişimdeki açıklık bugünün ana konulardır. İçinizdekileri paylaşmakta zorlanmayacaksınız. Sevdiğiniz insanla, ilişkinizdeki bazı noktalar üzerine ciddi ve derin konuşmalar yapabilirsiniz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Geleneksellikten uzak durma isteğinizin artacağı saatler geçirebilirsiniz. Sıra dışı davranışlar gösterebilirsiniz. Abartıya kaçmadığınız sürece, farklılığınız, ileriye dönük son derece önemli faydalar bile yaratabilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızdaki gelişmeler sizi yorabilir. Hedeflerinize ulaşmak için mücadele edeceğiniz bir gündesiniz. Otorite figürlerinin sizi zorladığını hissedebilirsiniz. Duygusal olarak yıpranacağınız olaylar olabilir. Kendinizi iki konu arasında sıkışmış hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizdeki duygusal değişiklikler sizi ani kararlar almaya itebilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

BİRAZ yalnız kalıp kafanızdaki sorunlar hakkında karar almalısınız. Kendinizi çok ihmal ediyorsunuz. Fedakarlığın bir sınırı olmalı.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde kadın figürler ve annenizle ilişkileriniz ile, içsel dengenizi oturtma konularında daha fazla çabaya ihtiyaç duyarken, Mars Uranüs ve Pluton arasındaki t-kare exact olduğu için finansal konularda risk almamalı, mümkün olduğunca pozitif insanlarla, size iyi hissettiren ortamlarda yer almalısınız.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunay ile beraber kariyerinizde önemli sonuçlara ve hassas oluşumlara açıksınız. Bu oluşumlar yüzünden hıncınızı yakın çevrenizden çıkarmak gibi durumlar söz konusu olabilir.