Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

24.06.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Bugün kafanızı karıştıran olaylar olsa da sakinliğinizi korumayı başaracaksınız. İyimser tavırlarınız sorunları çözmenizi kolaylaştıracak. Böylece ilişkileriniz daha sıcak boyutlara ulaşacak. Daha önce aranızda gerilim yaşamış olduğunuz dostlarınız ile haberleşebilir, buluşabilir ve sorunları çözebilirsiniz. Kardeşiniz ve arkadaşlarınızla aranızda çıkan anlaşmazlık aklınızı meşgul edebilir. Fakat doğru zamanda geri adım atmayı başarıp tartışmayı uzatmayacaksınız. Yolculuk projeleri yapabilir ve geleceğe yönelik isteklerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Balık burcunun bugün genel durumu

Anlayış, uyum ve iletişimdeki açıklık bugünün ana konulardır. İçinizdekileri paylaşmakta zorlanmayacaksınız. Sevdiğiniz insanla, ilişkinizdeki bazı noktalar üzerine ciddi ve derin konuşmalar yapabilirsiniz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Geleneksellikten uzak durma isteğinizin artacağı saatler geçirebilirsiniz. Sıra dışı davranışlar gösterebilirsiniz. Abartıya kaçmadığınız sürece, farklılığınız, ileriye dönük son derece önemli faydalar bile yaratabilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İdealist tavırlarınızı başkalarına ters gelebilir fakat çevrenizi her konuda ikna edebileceksiniz. Sadece sorumluluklarınızla ilgilenin. Hayal gücünüz oldukça yoğun ve rüyalardan çok etkileniyorsunuz.. Duygularınızda olan olumsuzluklar vücudunuzu da etkileyebiliyor. İş yaşamınızda önemeli değişimler. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Önemli bir sorunu çözmek veya önemli bir planı uygulamaya koymak için değişik yöntemler ve yollar deneyebilirsiniz.

Yol ve yöntemleriniz konuyu ilgilendiren diğer kişilerce onaylanmasa da siz bildiğinizden şaşmayacaksınız. Değişik yöntemler maddi kazanç sağlamanıza da yardım edebilir. Aşk hayatınızı ön plana almak istiyorsunuz. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ortaklı para konuları gündeminizi oluşturabilir. Finansal konulardan dolayı bağlayıcı koşullar oluşabilir. Endişe duyduğunuz konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yatırımlarınızla ilgili yenileme yapmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Güven ve korunma konularıyla ilgili krizler yaşayabilirsiniz, dikkatli olmanızda fayda var.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Sonunda yaptığınız planlar işe yarayacak. Bugün sizi çok sık arayacak. Partnerinizin size olan sadakati belli olmaya başladı. Artık aşkınızı yaşayacaksınız. PARA: Tutumlu oluşunuz bir takım gereksiz harcamalarınızı önledi. Ödemelerinizde zorluk çekmeyeceksiniz. İşinizden erken çıkıp sevdiklere vakit ayıracaksınız. SAĞLIK: İşinizin rahatlaması, ilişkilerinizdeki sistem uzun zamandır hayalini kurduğunuz en güzel günlerden biriydi ve kavuştunuz.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren ruhunuzda yükselen aşk ve sevgi enerjisi ile evinizde sevdiklerinizle romantik zaman geçirebilir, aşk hayatınızda hayal ettiğiniz bir konunun gerçekleştiğini fark edebilir, mutlu bir gün geçirebilirsiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün itibarıyla 2 ay boyunca aşk hayatınız ve varsa çocuklarınızın koşulları ön planda olacak. Bu alanlardaki mücadeleleriniz artacak. Karşı cinsi çekici bulacaksınız. Enerjinizi daha fazla alana yaymak, özellikle eğlenceli aktiviteler için harcamak isteyeceksiniz.