Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

26.07.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Gecenin ilham veren etkisi ile güne erken başlayacaksınız ve farklı bir enerji ile isteklerinizi gerçekleştirmek için hırslı bir tavır içine gireceksiniz. İçsel çatışmalarınız olabilir fakat dirayetli ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Bugün konusunda uzman olan kişiler ile görüşebilirsiniz ve yeni sistemler ile ilgilenebilirsiniz. Mistikler ve gizli öğretiler ilginizi çekebilir ve hatta bu konularda araştırma yapan kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Bu kişiler size ilham verebilir ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Ayrıca sanatçılar ile karşılaşabilirsiniz ve sanatsal faaliyetlere ilgi duyabilirsiniz.  

Balık burcunun bugün genel durumu

Zihninizin derinliklerinde bazı kavramların kıpırdanıp, sizi, kendi iç dünyanızı derinlemesine incelemeye itebileceği bir gündesiniz. Şu andaki duygularınızın kaynaklarını görme şansınız olabilir.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Zihninizin derinliklerinde bazı kavramların kıpırdanıp, sizi, kendi iç dünyanızı derinlemesine incelemeye itebileceği bir gündesiniz. Şu andaki duygularınızın kaynaklarını görme şansınız olabilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizi saklamakla bir yerlere varamazsınız. Sezgisel yeteneğinizi, yanınızda çalışan kişiler de kullanmalısınız. Bugün sosyal ve zihinsel aktivitelerinizi olumlu bir şekilde birleştirme yeteneğiniz var. Sadece, çevrenize karşı gösterdiğiniz hoşgörüde daha dikkatli olun. Bazı sınırların aşılmamasına özen gösterin.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişilerin ısrarcı hareketleri ya da inatçılıkları nedeniyle zor anlar yaşayabilirsiniz.

Ancak, sakinliğinizi korumalı ve politik davranmalısınız. Zira, birkaç gün içinde olayların seyri değişebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Agresif etkilerin ön planda olabileceği bir hafta sonundayız. Dün de bahsettiğim Uranüs Mars karesi beklenmedik gelişmelere, ani tepkilere, ani açıklamalara, aniden gelişen tartışmalara açık birkaç günlük süreçte olduğumuzun göstergesi. Yüksek tansiyon rekabeti ve mücadeleci ortamları arttırabilir. Sırlar veya gizli planlar açığa çıkabilir. Bu açının bir diğer yüzü olarak, ufak tefek sakarlıklara ve kazalara açık olduğumuzu bilerek hareket etmemizde de fayda var. Aslında bu ve benzer etkilerin varlığını ve etkisini Temmuz başından beri dile getiriyorum. Detaylı açıklama okumak isterseniz, internet sayfalarımızdaki arşiv yazılarımı okuyabilirsiniz. Günün diğer önemli gezegen etkisi de, aşk hayatımızda, güzellik, sanat ve estetik başlıklı işlerde 8 Eylül e kadar olumsuzluklara neden olabilecek Venüs gerilemesi, ama bu başlığı yarın ele alacağım. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sevdikleriniz ve çocuklarla ilgilenmek daha keyifli olabilir. Öğle sonrasında son derece hareketli ve yenilikçisiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Dönem dönem sıkıntılar geçiriyorsunuz. Sizi en çok aşksızlık bunaltıyor. Bu yüzden partnersiz kalmamak sizin için iyi olur. Yakın tarihte partneriniz olacak gibi görünüyor. PARA: Maddi açıdan darlık çekebilirsiniz. Bu sizi çok bunaltıyor ve aklınızı maddi durumunuza çok takıyorsunuz. SAĞLIK: Bugün kendinizi yoğun bir diyete hazırlayın. Sığır, kuzu veya kümes hayvanı hiç fark etmez. Et tüketiminden uzak durun.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde genel motivasyon ve sağlık durumunuza özen göstermeli, iş hayatınızdaki ilişkilerinizde daha sakin ve sabırlı davranmayı tercih etmelisiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Venüs, ikili ilişkilerde ve evlilik evinizde gerileyecek. 31 Temmuz’a kadar duygu alışverişlerinizde dikkatli olmalısınız. Sevdiğiniz insana yanlış ifadelerle yaklaşabilir ya da sevginizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.