Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

27.06.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Karamsar ve isteksiz olabilirsiniz fakat alacağınız bir haber sizi duyguların derinliklerinden çıkaracak ve duygusal dalgalanma yaşayacaksınız. Eski istekleriniz uyanabilir. Bazı karışıklıklar olabilir. Kendinizi karmaşaya bırakmayın ve karar vermek için acele etmeyin. Sezgilerinizi önemseyin ve içinizden yükselen istekleri gerçekleştirmek için sabırlı olun. Uzun zamandır beklediğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir fakat çok farklı konular ile ilgilenirken dikkatiniz dağılabilir. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. Verdiğiniz sözleri unutmayın.   

Balık burcunun bugün genel durumu

ugün hassas doğanız ön plana çıkabilir. Yaşamınızda bazı şeyler sizi korkutursa, bilin ki bu, mevcut geçici etkiden kaynaklanıyordur. Bunları şimdilik görmezden gelin. İleride fazla büyütmüş olduğunuzu anlayacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Yabancılarla ilgili konularda yaratıcı çözümleriniz ve orijinal yaklaşımlarınız olabilir. Yabancı bir kişi veya kurumla görüşmek için de uzun bir seyahate çıkmanız ya da bir temsilciyi ağırlamanız gündeme gelebilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevre ilişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız, fiziksel enerjinizi sportif olaylarda kullanmalı ve arkadaşlarınızın kalbini kıracak konuşmalar yapmamalısınız. Kalbi boş olanlar için, her an her şey olabilir unutmasınlar. Karşı cinsin ilgisini üzerinize çekecek ortamlarda bulunacaksınız.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýş hayatınızı ya da yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda yepyeni mükemmel fikirler geliştirebileceğiniz, sürpriz planlara açık günlerdesiniz

. Hayatta hiçbirşey tesadüf olmadığı için, bu keşif enerjisini zamanında değerlendirmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yaratıcı alanda daha akıcı koşullar içerisindesiniz. Bugün uzaklarla, yolculuklarla ilgili yeni deneyimler de söz konusu.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Papirüs... Kuvvetli hafızaya sahipsiniz. Geçmişinizde kimlerin size ne düşündüğünün farkındasınız. Oysa kinci yönünüzü törpüleme zamanı geldiğini bilmelisiniz.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 11.07’de Yengeç burcunda gerçekleşecek olan ve etkisini üç gün önce ve sonra hissettirecek olan Yeni ay ile birlikte sizin için tam bir aşk dönemi başlıyor diyebiliriz. Flört ve evlenme teklifi alabileceğiniz, devam eden ilişkilerde aşkı daha yoğun hissedeceğiniz, tatil planları yapabileceğiniz ve çocuklarla ilgili mutluluk veren gelişmeler yaşayacağınız bu yeni ay zamanı, haftanın ışığıyla en çok öne çıkan ismi olacaksınız. Ancak burada aldığınız herhangi bir teklif veya kararı değerlendirme ve uygulamaya koymak için 1 Temmuz’u beklemeniz faydalı olacaktır. Bu süreçte ayrıca spora başlayabilir, işlerinizi en iyi şekilde tanıtabilir ve bulunduğunuz her ortamda anında fark edilen kişi olabilirsiniz. Yeni ay anında etkin olan Uranüs Mars karşıtı, finansal durumunuz, seyahatler, eğitimler, davalar ve yurtdışı bağlantılı işler konusunda ani problemlere sebep olabilir. Bu süreçte ayrıca kısa bir zaman ölüm ve yaşam döngüsünü düşünebilir ve uzun zamandır devam eden sorunlu bir ilişkiniz varsa ayrılma kararı alarak önünüzdeki yeni fırsatlara odaklanabilirsiniz

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dış ortamlarda, seyahat ve eğitim alanlarınızda kendinizi göstereceksiniz. Yaratıcılığınız artacak. Özel hayatınızda anlamlı konuşmalar devrede olabilir. Kararsızlığınızı geride bırakmaya çalışın. Karşınıza çıkacak yeni iş fırsatlarını değerlendirebilir, maddi açıdan rahatlayabilirsiniz.