Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

27.07.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve çeşitli programlar yapacaksınız. Sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilir veya çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Hatta seyahate çıkabilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınızın ziyaretine gidebilirsiniz. Neşeli ve sempatik tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Aile büyüklerinin ziyaretine gidebilirsiniz veya önemsediğiniz kişiler ile görüşebilir ve ilişkilerinizi daha  sıcak hale getirebilirsiniz. İdeallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacağınız bir dönemdesiniz. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanların hayal gücü ve sezgileri şaşırtıcı olabilir.

Balık burcunun bugün genel durumu

Çevreniz sizden ilgi bekleyebilir. İlgilenmeniz gereken işler fazla olur ve çevrenize vakit ayıramazsanız, bunu telafi etmek için güzel bir program düşünmeye başlayın.

Balık Burcu Kariyer Durumu

İşlerinizle ilgili bazı yeni düşünceleriniz, ilgilenmeniz gereken bazı şartlar olduğunu görmenizi sağlayabilir. İnsanlardan fikir ve görüş almaktan çekinmeyin.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün yoğun duygu seli içindesiniz. Dengelerinizi alt üst eden düşüncelerinizi beslemekten yorulmuyorsunuz. Zaman değerlerinizi iyi kullanmalısınız. Mantık yönünüzü kullanmanız gereken bir dönem. Neptün'ün sunacağı fırsatları görmenizde yarar var. Partnerinizin eleştirilerinden sıkılmış durumdasınız. Özellikle dengelerinizi kontrollü kullanmanız gerekebilir.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýlerlemek istediğiniz konularda sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Ancak, bırakın olaylar kendi akışında pişmeye devam etsin.

Bu sayede daha ayakları yere basan planlar yapmak veya aklı başında işler ortaya koymak daha kolay olacaktır. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızdaki konumunuzu sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Üstelerinizle olan iletişiminiz önem kazanabilir. Toplum önünde kendinizi çok daha rahat ifade edeceğiniz zamanlardasınız. Mesleki sorumluluklarınızda ilerleme kaydedebilirsiniz. Bürokratik konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Annenizle ilgili konuları ihmal etmemeye çalışın.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bazı sorunlarınız çözüm bulacak. İş hayatınız çok iyi. Başarı üstüne başarı kazanıyorsunuz. İnsanlar azminize hayran. Bir de kafanıza taktığınız sorunlardan kurtulursanız daha iyi olacaksınız.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde genel motivasyon ve sağlık durumunuza özen göstermeli, iş hayatınızdaki ilişkilerinizde daha sakin ve sabırlı davranmayı tercih etmelisiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda ve para kazanımlarınızda geçmişte yaptığınız yanlışlar ve hatalar yeniden gündeme gelebilir. Kendinizi ve davranışlarınızı gözden geçirmeli, olumsuzlukların neden yaşandığını iyi analiz etmelisiniz.25 TEMMUZ 2015 BALIK BURCU YORUMUVenüs, ikili ilişkilerde ve evlilik evinizde gerileyecek. 31 Temmuz’a kadar duygu alışverişlerinizde dikkatli olmalısınız. Sevdiğiniz insana yanlış ifadelerle yaklaşabilir ya da sevginizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.24 TEMMUZ 2015 BALIK BURCU YORUMUBugün seyahatler devreye girerken özellikle iş hayatınıza dayalı seyahatlerinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bir yandan tatil yapma ihtiyacınız, iş yükümlülükleriniz sizi zorlayabilir.