Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

29.03.2016 tarihli Balık burcu yorumu

Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Özellikle bugün alacağınız haberlerden etkilenebilirsiniz ve hayal gücünüz uyanabilir. Ayrıca görmüş olduğunuz rüyalar etkileyici olabilir ve düşünceleriniz derinleşebilir. Sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı harekete geçirebilir ve eskiden yaşadığınız olayları, çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Dikkatinizi yükseltin ve dikkatinizi dağıtan konulardan uzaklaşın. Bugün evraklar, faturalar ve daha önce yapılması gerektiği halde unutulmuş veya ihmal edilmiş işleriniz ile ilgileneceksiniz. Gün içinde arkadaşlarınızdan çeşitli davet ve teklifler alabilirsiniz.

Balık burcunun bugün genel durumu

Yakın çevrenizle daha derin konuları tartışabileceğiniz bugün, bir arkadaşınızın uzun süredir gizlediği bir probleminden haberdar olabilirsiniz. Bunu çözüme ulaştırması için kendisini desteklemeye başlamanız mümkündür.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün, günlük işleriniz ve detaylarla ilgili düşünceler sayıca artabilir. Bu işleri birinci sıraya koymak durumunda olduğunuzu unutmayın. Bu şekilde, çok daha hızlı yol kat edip, farklı alanlara da yönelebileceksiniz.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızla ilgili konuları hareketlendirmek isteyebilirsiniz. Gündeminizde olan konularla ilgili başkalarıyla görüşebilirsiniz. Toparlanmanız gereken işler için fırsat bulabilirsiniz. İş hayatınızda görünür olmak için çaba gösterebilirsiniz. Sorumluluklarınızda artış olabilir. Sizden daha tecrübeli kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bazı fikirlerinizi çevrenizle paylaşmaktan zevk alıyorsunuz. Ancak art niyetiniz olmamasına rağmen kendi düşüncelerinizi iyi aktaramıyor gibisiniz.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında maddi gelirleriniz ve para durumunuzla ilgili mücadelelere açık olacaksınız. Bu altı gün yeni bir şey satın almak açısından uygun değildir. Aşk hayatınızda ve arkadaş çevrenizde olası mücadeleler doğuran bu yeniayın etkisi ile kendinize olan güveninizden şüphe etmemeniz, olası ilişki kayıplarında bunun evren tarafından gerekli bir değişim olarak gönderildiğinin farkında olmanız gerekmektedir. Bu süreçte riskli ilişkilerden uzak durmanız fayda sağlayacaktır. Eski ilişkileriniz gündeme gelebilir.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayatınızdaki olumlu gelişmelerin etkisiyle dış ortamlarda bulunmayı tercih edeceksiniz. Üzerinizde gayet olumlu enerjiler var. Çevrenizdekilerin gönlünü almayı iyi beceriyorsunuz.