Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

29.06.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Heyecanlı ve hareketli olacağınız bir gün. Çeşitli organizasyonlara katılabilir, ilginç kişiler ile tanışabilir ve yepyeni projeler içinde yer alabilirsiniz. Hem kişisel, hem de aileniz ile ilgili duygularınız değişiyor. Bugün isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve duygularınızın değiştiğini anlayabilirsiniz. Ancak aceleci davranmayacaksınız ve olayların gelişmesini bekleyeceksiniz. Eskiden sevdiğiniz her ne var ise, değişiyor ve bu değişim sizde kaygı uyandırabilir. Babanız, patron veya patronu temsil eden kişilerin etkisi ideallerinizi belirleyebilir.

Balık burcunun bugün genel durumu

İçinizdekileri dışarıya yansıtmayı isteyeceğiniz bir gündesiniz. Yakın çevrenize duygularınızdan bahsedebilirsiniz. Geleceğinizle ilgili planlarınızı da onlara açabilirsiniz. Size kulak vermekten zevk duyacaklardır.

Balık Burcu Kariyer Durumu

İçinizdekileri dışarıya yansıtmayı isteyeceğiniz bir gündesiniz. Yakın çevrenize duygularınızdan bahsedebilirsiniz. Geleceğinizle ilgili planlarınızı da onlara açabilirsiniz. Size kulak vermekten zevk duyacaklardır.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Ay, sizin kombinasyon burcunuzda ilerlerken, bir çok aktivitelerin içinde olacaksınız. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş imkanı sizi bekliyor. Yoğun çalışma temponuzu sayesinde, bir çok başarı size gelecektir. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýş hayatınızı ya da yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda yepyeni mükemmel fikirler geliştirebileceğiniz, sürpriz planlara açık günlerdesiniz

. Hayatta hiçbirşey tesadüf olmadığı için, bu keşif enerjisini zamanında değerlendirmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Geçmişe ait konulardan rahatsız olabilirsiniz. Güven arayışı içinde olabilirsiniz. Kendi iç sesinizi dinleyerek durumu kontrolünüz altına alacağınız zamanlar var. Uluslararası konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sabırlı ve iyi niyetli bir tutum içinde bulunacaksınız bugünlerde. Şanssızlık gibi görünen durumların içindeki fırsatları görebileceksiniz.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca aşk hayatınızda ve çocuklarınızla iletişiminizde olumlu etkiler alırken, özellikle öğleden sonraki zaman diliminde keyifli görüşmeler ve buluşmalar gerçekleştirebilir, ayrıca gün içinde enerjinizi spora yönlendirebilir ve görüşmelerinizde enerjinizi en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sanat ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde şanslı bir gün. Aşk hayatınızda kalıcı sonuçlar elde edebilir, her konuda düşündüklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uzak ortamlarda yapılacak işleriniz gözünüzü korkutmasın.27 HAZİRAN 2015 BALIK BURCU YORUMUDış ortamlarda, seyahat ve eğitim alanlarınızda kendinizi göstereceksiniz. Yaratıcılığınız artacak. Özel hayatınızda anlamlı konuşmalar devrede olabilir. Kararsızlığınızı geride bırakmaya çalışın. Karşınıza çıkacak yeni iş fırsatlarını değerlendirebilir, maddi açıdan rahatlayabilirsiniz.26 HAZİRAN 2015 BALIK BURCU YORUMUBugün para konularında ortaklaşa davranmayı tercih edebilirsiniz. Özellikle evinize veya ailenize karşı yapacağınız harcamalarınız size keyif ve mutluluk verebilir. Uyumlu yapınızla tadınız yerinde olacak. Yine de harcamalarınız konusunda daha dikkatli olmalısınız.25 HAZİRAN 2015 BALIK BURCU YORUMUOrtaklaşa para konularınız, düzenlemeler, ödemeler devrede olabilir. Aile hayatınız için yapacağınız harcamalarınız, size farklı ve değişik bir gün geçirtebilir. Duygusal konuşmalar yapabilirsiniz.