Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

31.05.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Bugüne biraz sıkıntılı başladınız. Bunun haklı nedenleri var. Ama günün içindeki olumlu hava sizi bu sıkıntılardan arındıracak. Bazen elde edemediğiniz şeylerin arkasından küskünlük duyuyor, onları sonsuza kadar reddetmek istiyorsunuz. Elinizin altından kaymış olan böyle bir şey yakında hiç çaba harcamadan sizin olacak.

Aşk:

Bu akşam mum ışıklı bir sofra görünüyor. Bu hep umut ettiğiniz, rüyalarınıza giren ama pek beklemediğiniz bir buluşmaydı. Ondan hoşlanıyorsunuz, ama bazı korkularınız nedeniyle bunu gizliyorsunuz. Fakat bunu gizleyemeyeceğinizi göreceksiniz.

İş:

Bugün kötü bir gününüzde olduğunuzu düşünmekle yanılgı içinde olduğunuzu anlayacaksınız. Bugün yaşayacağınız sevinci uzun zaman unutamayabilirsiniz. Yetenekli ve çalışkan oluşunuz göz dolduruyor.

Para:

Para problemleriniz can sıkıcı boyutlarda. Altından kişisel girdilerinizle kalkmanız güç görünüyor. Rahat olmanızda yarar var, yakınlarınız her zaman olduğu gibi yine size destek sözü verecekler.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bazı ikili ilişkilere bir alt-üst ilişkisi gibi bakıyorsunuz. Bu yüzden dün yaşattığınız kırgınlığı bugün düzeltme fırsatınız doğacak.


Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişiler pembe tablolarla gözünüzü boyamaya çalışabilir. Bu durum sizi yanıltmamalı. Neyin gerçek neyin yanlış olduğunu anlamakta zorlanılabilecek bir hafta sonundayız. Birkaç gün içerisinde şaibeli konuşmaların ayağı yere basmaya başlayacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta boyu hissedilen kafayı toplayamama, halsizlik, kararsızlık veya kafa karışıklığı hali hafta sonuna(özellikle Pazar günü) yayılabilir. Bazı konularda birbirimizden tamamen farklı şeylerden bahsetmemize rağmen aynı şeyden bahsediyoruz hissine kapılabiliriz. Hayatımızda bu hafta yer alacak konular her neyse, tamamen kavramak, gerçeklere ulaşmak veya doğru şekilde değerlendirmek için üç gün beklememizde fayda var. Üç gün sonra gerçekler ortaya çıkacaktır ya da karışıklıklar giderilecektir. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonunu yaratıcı çalışmalara ayırabilirsiniz. Öğle sonrasında yeni çevrelere girebilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İş disiplininizi mükemmel sergileyeceksiniz. Hırslı yönleriniz ortaya çıkıyor. İş hayatınızda gizliliği tercih etmelisiniz.Bugün, özellikle bazı duygularınızı paylaşmadan önce beklemeli ve görüşlerinizi daha sonra ortaya koymalısınız. Yönetici ruhunuzu ön plana çıkaracaksınız. Ailenizle ilgili huzursuzluklar söz konusu olabilir.

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.