Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

01.06.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Bazı zorunluluklarla gönülsüz giden bir yakınınızı uzak yerlere uğurlayacaksınız. Önümüzdeki günlerde bu anlamda üzüntüler söz konusu. Dominant kişiliklerin dost çevrenizde sorunlar yarattığını düşünüyorsunuz. Birtakım kümeleşmelerin bilinçli örgütlendiği fikrindesiniz. Bu konularda sağlıklı tartışmalarınız olacak.

Aşk:

Abartılar içinde olmadığınızı sadece siz biliyorsunuz. Farklı bir ilişki başlattığınıza inanmanız, bunu aşırı belli etmenizi gerektirmiyor. Duygularınızı açığa vuruş biçiminiz yaşanacak hoşlukları erken tüketebilir.

İş:

Sırtınızı güvende hissetmek, sizin için iş yaşamının olmazsa olmazlarından biri gibi. Bazı kişilerde birtakım kötü niyetler seziyorsunuz. Bugünlerde iş ilişkilerinizde bazı operasyonlar yapabilirsiniz.

Para:

Para kullanımındaki yöntemleriniz masraflı olduğu kadar, bazı yakın ilişkilerinizde sorun yaşamanıza da neden olabiliyor. Özel nedenler gerekçesiyle harcama sınırlarınızı zorlayabiliyorsunuz

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bir dostluğu ikili bir ortaklığa dönüştürme niyetleri, biraz serüvenci bir yaklaşım olabilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay'ın bulunduğu konum sayesinde, düşündüğünüz konuları pratiğe dökerek, isteklerinizi yeniden gündeme getireceksiniz. Çevrenizle işbirliği içinde çalıştığınız zaman iş veriminizde artışlar gözleniyor.İşinizle ilgili bilgilerinizi pekiştirme konusunda seyahatleriniz olacaktır. Başarıyı kolaylaştırmak için her türlü donanıma sahipsiniz.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli konularda orta yolu bulmak veya gerçekleri anlamaya çalışmak çok zor olsa da, kimsenin neden bahsettiğini ya da ne yapacağını tam olarak bilmemesi olayların karışması anlamına geliyor olabilir.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta boyu hissedilen kafayı toplayamama, halsizlik, kararsızlık veya kafa karışıklığı hali hafta sonuna(özellikle Pazar günü) yayılabilir. Bazı konularda birbirimizden tamamen farklı şeylerden bahsetmemize rağmen aynı şeyden bahsediyoruz hissine kapılabiliriz. Hayatımızda bu hafta yer alacak konular her neyse, tamamen kavramak, gerçeklere ulaşmak veya doğru şekilde değerlendirmek için üç gün beklememizde fayda var. Üç gün sonra gerçekler ortaya çıkacaktır ya da karışıklıklar giderilecektir. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iletişimin yoğun olduğu zamanlar içindesiniz. Uğraştığınız konularla ilgili eğitimler alabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Çalışma hayatınızda daha hızlı ilerleyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Öğlen saatlerinde kendinizi daha duygusal hissedebilirsiniz. Gün içindeki sıkışıklıklar moralinizi bozmasın.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Yıldız... Kendinizi seviyorsunuz artık. Kendinizle olan hesaplaşmaları bitirip daha sakin bir güne gireceksiniz. Partneriniz de sevgisiyle sizinle olacak.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca sosyal ortamlar, etkinlik, davet, düğün, organizasyon ve eğlenceli yerlerde olabileceğiniz, devam eden çalışmalarınızın takdir görebileceği, arkadaş çevreniz ve sevdiklerinizle mutluluğu daha yoğun hissedebileceğiniz pozitif bir gündesiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, yakın çevrenizle iletişiminizi hızlandıracaksınız. Arkadaşlarınızı da planlarınıza dahil edebilirsiniz. Bir davet veya organizasyonda çok keyifli sohbetler ve konuşmalar devrede olacak.