Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

01.06.2016 tarihli Başak burcu yorumu

Derinden etkileyici olaylar ile karşılaşabilirsiniz ve içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirebilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün kendinizi olaylara kaptırmayın. Önemsediğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Özellikle güçlü ve etkileyici kişilerin hayata bakış açısını benimseyebilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için olayların gelişmesini bekleyebilirsiniz. Bugün sizin için hareketli geçecek. Öğleden sonra dikkatinizin yükseldiğini hissedeceksiniz ve eviniz ile ilgileneceksiniz. Yakınlarınız ve arkadaşlarınız ile iletişiminiz güçlenecek.  

Başak burcunun bugün genel durumu

Dikkatinizi maddi meselelere verebilirsiniz. Bütçenizi ve maddi planlamalarınızı gözden geçirmeniz mümkündür. Birikimlerinizle ilgili yeni girişimlerinizin olması günün ana konusu haline gelebilir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Size ödenen para konusunda hoşnutsuzluğa kapılabilir ve ilgili kişilerden zam istemeyi düşünebilirsiniz. İleriki günlerde, talepte bulunmaya gerek kalmadan maaşınızda artış yapılacağı haberi de gelebilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün finansal konularda stresler yaşayabilirsiniz. Otorite figürleriyle sorunlar olabilir. İşlerinizdeki sıkışıklık keyfinizi kaçırabilir. İkili ilişkilerinizde dada gerçekçi yaklaşmak durumunda kalabilirsiniz. Yaşanan değişime ayak uydurmanız gerekebilir. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Yatırımlar gündeme gelebilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

BAZI arkadaşlıklarınız iyi niyetinizi suistimal edilebilir. Tatlı fakat yalan sözlerle başınız dönebilir. Bilinmeze doğru sürüklenmeyin.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 13.00’dan sonra hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek, yaratıcı çalışmalara zaman ayırmak ve geleceğe dair planlamalar yapmak için ideal zamanda iken, spiritüel çalışmalar, dualar ve niyetlerden yüksek düzeyde fayda göreceksiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, anlık para harcamalarından kaçının. Haziran ayında göz önünde olacağınız ilişkiler önem kazanacak ve kariyeriniz hızlanacak. Ailevi konularda dengeyi iyi korumanız gerekebilir