Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

02.03.2016 tarihli Başak burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayacaksınız. Belki gördüğünüz rüyaların etkisinde kalmış olabilirsiniz veya bilinçaltınızın derinlerinden yükselen unutulmuş arzularınız uyanmış olabilir. Huzursuz ve duygusal bir tavır içinde olabilirsiniz fakat saygı duyduğunuz kişilerin iyimser ve yapıcı tavırlarından etkileneceksiniz. Böylece olaylara iyimser açıdan bakmayı başarabilirsiniz ve kendinizi yenileyebilirsiniz. Hem fikirleriniz, hem de duygularınız değişiyor. Böylece sağlığınız da güçleniyor. Yabancılar ve farklı çevreler ile ilişki kurmak keyfinizi yerine getirecek.

Başak burcunun bugün genel durumu

Çeşitli sebepler nedeniyle kalabalıklar ve sosyal ortamlarda boy gösterebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla birlikte olmaktan memnuniyet duyacaksınız. Bu, sizi ortamlarda faal kılacak ve olumlu intibalar yaratacaktır.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün bir meslektaşınız size beklenmedik bir ziyaret yapabilir ve çok önemli bilgiler getirebilir. Kendisiyle birlikte bu bilgilerin işaret ettiği şartları nasıl fırsatlara dönüştürebileceğinizi konuşmanız ana konulardan olabilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Evinizde yapılması gereken işlere yoğunlaşabilirsiniz. Ailenizle ilgili konuları toparlamak isteyebilirsiniz. Bu konularda başkalarından da fikir alabilirsiniz. İdeolojik konular gündeme gelebilir. Geçmişe ait konuları çözmeniz gerekebilir. Sorumlu olduğunuz konulardaki ani değişiklikler sizi sıkıştırabilir. Kendi içinize dönebilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yaşantınıza karışılmasına izin vermiyorsunuz. Bu ara sizin için özgürlüğünüz o kadar önemli ki sevmekten bile korkar hale gelebilirsiniz.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Aile ziyaretleri, aile büyükleri ile zaman geçirmek ve ilişkilerinizde birtakım problemleri gidermek için ideal bir gündesiniz. Gününüzü arkadaşlarınız veya partnerinizle yoğun paylaşımlarla geçirebilir, sanatsal aktivitelere katılabilir, paylaşımlarınızı güçlendirebilirsiniz. Olası iş görüşmeleriniz için etkisi pozitif bir gündesiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızda almanız gereken sorumlulukları kolaylıkla organize edebilirsiniz. Bu sorumluluklar sizi dahaetkili bir insan haline getirebilir ve kalıcı ilişkiler kurmanız için size güç verebilir.