Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

02.05.2016 tarihli Başak burcu yorumu

Bugün kendinizden memnun olacaksınız. Karşılaştığınız kişiler ve alacağınız bir haber sizi geçmişte yaşadığınız günlere götürebilir ve önem verdiğiniz konuların değiştiğini anlayabilirsiniz. Aynı zamanda geleceğe yönelik projelerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Aile bireyleri, çocuklar, yakın akrabalar ve komşularınız ile iletişiminiz güçlenecek. Daha önce düşündüğünüz, planladığınız işleri yapmak için harekete geçebilirsiniz ve yakınlarınızın desteğini alabilirsiniz. Özellikle sevdiğinizin ilgisi ve desteği sizin için şimdi daha önemli ve gelişmeler moralinizi yükseltiyor.  

Başak burcunun bugün genel durumu

Aile yaşamınızda süregiden olaylar üzerinde uzunca düşünebilirsiniz. Bazı ilişkilerin gidişatını değiştirerek ipleri elinize geçirmenizi sağlayacak hamleler yapmanız mümkündür.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yoğun konsantrasyon gerektiren işlere bugün yönelmemeniz faydalı olabilir. Dikkatinizin önem verdiğiniz uzun vadeli planlara kayması mümkündür. Planlarınızı geliştirin.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın tamamlanması gereken işler, meşguliyetler olabilir. Kendinize de zaman ayırmaya bakın.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Dedikodudan uzak durun. Herkes farklı bir şey söyleyebilir ve aklınız karışabilir. Yorum yapıp, taraf tutup olayın içerisine girmeyin sakın.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün Yengeç Burcunda gerçekleşecek olan dolunay zamanı, arkadaşlarınızdan birisi ile ciddi problemler yaşayabilirsiniz. Görüştüğünüz bazı insanlara karşı güvensizlik yaratacak olan bu süreçte aslında güçlü olan taraf sizsiniz ve olayları esasen önceden öngörmüş ve bir nevi şu an öngörülerinizin karşılığını yaşıyor olacaksınız. İnternet sitesi yaptırmak, sosyal medya ile ilgili işler, zam istemek ve arkadaşlarınıza gözü kapalı güvenmekte acele etmeyin. Özel ilişkilerinizde geçici olarak zorlanabileceğiniz durumlar sözkonusu iken, aslında hiçbir şey için kaygı yapmadan, evrenin akışına güven duyarak hareket etmeniz bu süreci bir şekilde sağlıklı atlatmanıza sebep olacak. İş hayatınızda olumlu etkiler aldığınız bir zamandasınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Mayıs ayında kendinizi geliştireceğiniz alanlar ön plana çıkacak. Hayatınızı farklı yönde geliştirecek yeni insanlara, yeni yerlere ve yeni tekliflere açık olacaksınız. Bugün, sevdiğiniz insanla birlikte bulunacağınız yerlerden büyük keyif alacaksınız.