Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

02.06.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Ortak ilgileriniz olan birinden uzun zamandır haber alamayışınız sizi düşündürüyor. Onunla birlikte yapmayı planladığınız bazı şeylerden şu günlerde vazgeçebilirsiniz. Bir sağlık durumuyla ilgili çevrenizde duyulan endişeler, birkaç gün daha problem olarak yaşanabilir. Haftanın sonuna doğru bu konuda rahatlamalar görünüyor.

Aşk:

Bugün bazı davranışları yanıltan önsezilerle yanlış değerlendirebilirsiniz. Sizi harekete geçirecek belirtilerin daha belirgin olması gerekiyor. Aceleci davranışlar kötü başlangıçlara neden olabilir.

İş:

yükleneceğiniz önemli sorumluluklarınız var. Söz ve karar yetkinizi bu sorumluluklar ölçüsünde dile getirmelisiniz.

Para:

Bütçe hesaplarınız oldukça gerçekçi. Arkadaş ve yakınlarınıza da bazı destekleriniz olabiliyor. Son günlerde çektiğiniz parasızlık ise, sizde büyük bir sıkıntıya neden olmayacak.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Yakında bir ilişki ağı içinde istismar edildiğiniz duygusuna kapılacaksınız.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Maddenin esiri değilsiniz. Bugün daha soyut davranmak isteyeceksiniz. Algılama konusunda güçlü bir gününüzdesiniz.. Çevrenizdeki gizemli ve çekici olaylara karşı bir merak ve araştırma söz konusu olacak. Arkadaşlarınızla paylaşımlarınıza önem vermelisiniz. Yardımınız gereken bazı olaylar söz konusu olabilir.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýşiniz ve aileniz arasında dengeyi kurmakta zorlanabileceğiniz günlerdesiniz. Ýşinizdeki yoğunluk, ailenizin kendisini ihmal edilmiş hissetmesine neden olabilir.

Ya da evinizi ilgilendiren konular müdahale isteyebilir. Sakinliğinizi korumanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Cevaplara ulaşmak zor olsa da hayatı sorgulayabileceğimiz, kendi kendimize soracağımız soruların artabileceği birkaç günün içindeyiz. Eski düşünce sistemleri veya artık işe yaramadığını düşündüğümüz konular rafa kaldırılabilir. Yay burcunda meydana gelen dolunay ve dolunayın olumsuz açıları, yanılma, yanıltılma, kararsızlık, belirsizlik, fikir çatışmaları, düşünce ya da inanç sistemleri arasındaki farklılıklara dayalı anlaşmazlıklar, yabancılarla ilişkiler, medya, yurtdışı bağlantılı işler veya uluslararası ilişkiler başlıklarında zorlanmalar ya da aşırılıkları, iletişim, ulaştırma, elektrik elektronik başlıklarında yaşanabilecek aksilikleri beş gün boyunca gündeme taşıyabilir. Sakinliğimizi korumaya ve serinkanlı olmaya çalışmamız gereken bu günlerde, kararsızlıkları ve belirsizlikleri netleştirmeden kararlar almak doğru olmayacaktır. Şüpheli ve şaibeli ya da kendisini olmadığı bir kişi gibi gösteren kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Doğru soruları sormamız şart! …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Geçmişe yönelik konularla ilgili fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Güven aradığınız durumlara çekilebilirsiniz. Gün ortasında kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin. Eve ait konular gündeme gelebilir. İç sesinizi dinleyerek olayların üstesinden gelebilirsiniz. Akşam arkadaşlarınızla birlikte program yapabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün sakin kalmalısınız. Hayal gücünüzü ve yoğun isteklerinizi mantığınızla dengelemeye çalışın. Değerlendirmelerinizi soğukkanlılıkla yapın.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca duygularınızı içinize atmadan her duygunuzu sakinlikle paylaşmalı, size iyi gelen, huzur veren insanlarla, eğlenceli ortamlarda yer almalısınız. Gün içinde yalnız kalıp dinlenmek isteyebilir, kişisel gelişim ve enerji çalışmalarına yönelebilir, motivasyonunuzu ve enerjinizi güçlendirebilirsiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün oluşan dolunay aile hayatınızda önemli konuları hayatınıza taşıyabilir. Kariyerinizi ve aile yaşantınızı dengeye sokmaya çalışmalı, aile büyüklerinizle gerilimlerden uzak durmalısınız.