Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

02.08.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırmış olabilir fakat bilinçaltının derinlerinden güzel zamanları hatırlayabilir ve sevdikleriniz ile ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Tutkulu ve etkileyici kişiler ile karşılaşabilir ve siz de etkilenmiş olabilirsiniz. İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz ve ideallerinizin değiştiğini hissediyorsunuz. Anneniz ile aranızdaki ilişkiler değişebilir ve daha anlayışlı davranabilirsiniz. Veya annenizin değiştiğini düşünebilirsiniz. Bugün arkadaşlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilir, çeşitli davetlere gidebilirsiniz. İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün.

Başak burcunun bugün genel durumu

Özel hayatınızda hoş bir hava yakalayabilirsiniz. İlişkileriniz son derece yumuşayacak ve iletişimleriniz yaratıcılığınızın da yardımıyla oldukça keyifli hale gelecektir. Sevdiklerinizin hoş sürprizleri ile karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Özel hayatınızda hoş bir hava yakalayabilirsiniz. İlişkileriniz son derece yumuşayacak ve iletişimleriniz yaratıcılığınızın da yardımıyla oldukça keyifli hale gelecektir. Sevdiklerinizin hoş sürprizleri ile karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Aşk konusunda dikkatli olmalı ve geçici duyguların size vereceği küçük aşk dalgalarından kendinizi korumalısınız. Araştırmacı yönünüzü körükleyen aktiviteler içinde bulunurken, detaylar üzerinde yoğunlaşarak başarıyı yakalayacaksınız. İsteklerinizi enerjinizle donatmayı biliyor, uyumlu bir kombinasyon yaratabiliyorsunuz.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Mal varlıklarınızı, iş birliklerinizi veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda kafanızda alışılmadık düşünceler olabilir.

Her ne kadar farklı fikirlere sahip olsanız bile, bu anlamda ve bu anlayışla hareket etmenin size faydası olabilir. Dolayısıyla, detaylandırarak hareket etmekte fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yaratıcı düşünceler, yenilikçi yaklaşımlar, iyimserlik, entellektüel aktiviteler gün boyu ön planda. Sadece akşam saatlerinde, abartılı duygular, aşırı hareketler nedeniyle ilişkilerde uyumsuzluklar söz konusu olabilir. Ýnançlar, ideolojiler ve prensipler konusunda inatçı veya ısrarcı davranmak fikir çatışmaları anlamına gelebilir. Gereğinden fazla pozitif veya gereğinden fazla negatif düşüme tuzağına kapılmamakta fayda var. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün evdeki hesap çarşıya uymayabilir. Ancak çok çaba göstererek engelleri aşabilirsiniz. Zekanızı kullanabileceğiniz işler içindesiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Partnerinize çok düşkün olmaya başladınız. Bu onu mutlu ediyor. O gülünce siz de gülüyorsunuz ve onun duygularını paylaşıyorsunuz. İlişkinizde hiç bir pürüz yok.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

İlahi olanla bağlantı kurmak, istek, niyet ve ihtiyaçlarınızı kendinizden daha üst bir iradeye anlatmak, meditatif ve dinlendirici ortamlarda bulunarak huzuru hissetmek için harika bir gündesiniz. Yaşamınızda sizi sınırlayan tüm kalıpları, alışkanlıkları ve tek taraflı düşünüp, inat ettiğiniz konuları bugün bırakmaya karar verebilirsiniz. Son derece kutsal ve naif bir enerjinin etkisi altındasınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Para kazanmaya odaklı olduğunuz bu dönemde, işlerinizin karşılığını almak sizin için önemli olacak. İş alanlarınızdaki bazı fikir ayrılıkları sizi zorlayabilir. Onarıcı ve yenileyici olmaya çalışın.