Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

03.04.2016 tarihli Başak burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayacaksınız. Yapmak istediğiniz projeler ile ilgili bazı karışıklıklar çıkmış olabilir. Özellikle eviniz, işyeriniz veya arkadaşlarınız ile ilgili düşüncelerinizi karıştıran durumlar olabilir. Ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için fikirlerinizi değiştirebilirsiniz ve özellikle sisteminiz ile ilgili değişiklikler yapmak için harekete geçebilirsiniz. Karar vermek veya eski kararlarınızı değiştirmek için acele etmeyeceksiniz ve dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. Önem verdiğiniz kişiler sizi destekleyecek ve sabırlı davranmayı başaracaksınız.  

Başak burcunun bugün genel durumu

Yakın arkadaş ve akrabalarınıza karşı sahip olduğunuz sorumlulukların ön plana çıkabileceği bir gündesiniz. Bunları yerine getirmek için çok çalışıp yorulsanız da, ilgili kişiler, çabalarınızın karşılığında size hoş sürprizler yapacaklardır.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yeni düşünce ve fikirlere sahip olabilirsiniz ancak bunları tam gelişmeden çevreyle paylaşmak konusunda da isteksizlik duyabilirsiniz. Fikirlerine güvendiğiniz insanlar, bunları geliştirmenizde yardımcı olabilirler.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın sorumlu olabileceğiniz durumlar olabilir. Bugün kendinizi daha fazla ortaya koyabileceğiniz olanaklar var.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Derin duygulara sahip bir aşıksınız. Tutkulu oluşunuz partnerinize güven veriyor. İş dünyanızda olabilecek tüm aksilikleri yenecek kapasitede birisiniz.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde iş hayatınızda ve iletişim konularında problemlerle karşılaşabileceğiniz, geçici bir motivasyon düşüklüğü hissedebileceğiniz zamanda iken, 17.00 sonrasında enerjinizin yükseldiği, ilişkilerde ve iş hayatınızda beklentilerinizi net olarak ifade edebileceğiniz güçlü bir zaman diliminde olacaksınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yapılması gereken günlük işlerinizi halletmek sizi rahatlatacak. Yapacağınız planlar hep başkalarının hayatına veya şartlarına göre belirlenebilir. Hırsınızı iyi yönlendirmeniz gerekiyor.