Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

03.11.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Duygu ve düşüncelerinizin derinleştiği bir dönemdesiniz ve eski projelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyuyorsunuz. Bugün meydana gelecek olan Güneş Tutulması sizi etkilemiyor fakat burcunuzda dolaşan Mars_ın güçlü enerjisi sizi tahammülsüz ve sabırsız hissetmenize neden olabilir. Aslında isteklerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde hissedeceksiniz ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Bugün yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve arkadaşlarınız ziyaretinize gelebilir veya siz alacağınız davetlere gidebilirsiniz. Ayrıca kendinize bakım uygulayabilir ve sizi rahatlatacak kişiler ve konular ile ilgilenebilirsiniz.  

Başak burcunun bugün genel durumu

Sosyal yönünüzün güçlenmeye başlayacağı ve arkadaşlık ilişkilerine daha fazla önem vereceğiniz bir gün geçirmeniz mümkündür. Arkadaşlarınızı ve aile bireylerinizi, sosyal ortamlarda bir araya getirebilirsiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

İletişim gücünüz sayesinde, çevrenizdeki insanlarla bağlantı kurmak zor olmayabilir. Aynı iletişim yeteneğiniz, insan gruplarına hitap ederken de çok işinize yarayacaktır. İnsanların bakış açılarını ve fikirlerini değiştirebilirsiniz.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bilemediğiniz konulardan dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerinde sinirli tavrınız etrafınızdakileri incitebilir. Gün içinde uğraştığınız konularda risk almanız gerekebilir, dikkatli olmanızda fayda var. Bazı konularda kabullenme içine girebilirsiniz. Kendi iç dünyanızla ilgili olaylar önem kazanacaktır. Akışta kalmaya özen gösterin.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hesap sormak istediğiniz kimseler var ancak doğruları dile getirirken çekingenlik yaşayabiliyorsunuz. Kendinizi doğru ifade edebilmek önce iyi düşünmelisiniz.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde iş hayatınızda ve iletişim konularında problemlerle karşılaşabileceğiniz, geçici bir motivasyon düşüklüğü hissedebileceğiniz zamanda iken, 17.00 sonrasında enerjinizin yükseldiği, ilişkilerde ve iş hayatınızda beklentilerinizi net olarak ifade edebileceğiniz güçlü bir zaman diliminde olacaksınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

2 hafta boyunca pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda etkili hareket edeceksiniz. İletişiminiz artacak. Yakın çevrenizle temas halinde olacaksınız.