Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

04.04.2016 tarihli Başak burcu yorumu

Bu dönem sabırsız ve karmaşık bir durum içinde bulunabilir, iddiacı davranabilirsiniz. Bir toplantıda eski bir tanıdığınızla karşılaşmak sizi heyecanlandıracak. Eskiden kalmış ve unutulmuş konular gündeme gelebilir. Geçmişte yaptığınız hataları düşünerek kendinizi yıpratmayın. Bugün dikkatinizi kendinize yöneltecek ve bakımınızla ilgileneceksiniz. Önem verdiğiniz kişiler ile ilgili fikirleriniz değişebilir. Daha sabırlı ve dikkatli davranmayı başaracaksınız.

Başak burcunun bugün genel durumu

Yaşam kalitenizi artırmak veya sadece daha konforlu bir yaşam sürmek isteğinde olabilirsiniz. Buna yönelik uygulamalar için planlar gündeme gelebilir. Fikrine güvendiğiniz insanlara da danışın.

Başak Burcu Kariyer Durumu

İşlerdeki yoğunluktan dolayı yeni bir destek elemanı veya asistan almayı düşünebileceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Arayışınız bugün başlayabilir. Görüşmeler ileriki günlerde önünüze birkaç seçenek koyabilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün aşkta ve sevgi ilişkilerinde daha talepkar olabilirsiniz. Olaylara siyah beyaz bakmamaya özen gösterin.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Tembellik yapmak istiyorsunuz, eliniz hiç bir işe gitmiyor. İşin içinden çıkamadığınız sorunlar sizi azda olsa melankolik bir yapıya sokuyor.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde iş hayatınızda ve iletişim konularında problemlerle karşılaşabileceğiniz, geçici bir motivasyon düşüklüğü hissedebileceğiniz zamanda iken, 17.00 sonrasında enerjinizin yükseldiği, ilişkilerde ve iş hayatınızda beklentilerinizi net olarak ifade edebileceğiniz güçlü bir zaman diliminde olacaksınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Rutin işlerinizi bugün çok kolay halledeceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlara verdiğiniz sözler devreye girebilir. Başkaları için bir şeyler yapmaktansa bugünü kendinize ve sevdiğinize ayırmaya çalışın