Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

04.07.2015 tarihli Başak burcu yorumu

İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Arkadaşlarınızı arayabilir veya onlardan gelecek davet üzerine organizasyonlara katılabilirsiniz. Kalabalıkların içinde olmak ve eğlenceli organizasyonlar yapmak enerjinizi yükseltecek. Aynı zamanda kendinizi son derece özgür ve her şeyi yapabilecekmiş gibi hissedeceksiniz. Aslında şansınız yüksek ve dikkatinizi odakladığınız konuda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Bugün alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Dışarda olmak ve eğlenceli ortamlar keyfinizi yerine getirecek.

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugün içinize kapanma eğilimine girebilir, insanlardan uzaklaşıp yalnız kalmaya çalışabilirsiniz. Aklınızdan geçenleri ya da iç dünyanızı insanlara açmadan önce değerlendirmek istediğiniz şeyler olabilir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

İleriki günlerde, iş faaliyetlerinizin maddi yönünün görüşüleceği toplantılarda bulunmanız mümkündür. Fikir ayrılıkları çıksa da kendi önerilerinizde ısrar edip kabul ettirebilirsiniz. Yeter ki kararlı olun.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazen kadere güvenmek ve ilerlemeyi sürdürmek en doğrusudur. Diğerleri halinden memnun olduğuna ve aynı şekilde düşündüğüne göre, sizin detaylara ya da prensiplere takılı kalıp fren yapmanızın bir anlamı olmayabilir.

Tüm burçlar için gün geneli: Ýletişimsel konular açısından oldukça olumlu birkaç günlük süreçteyiz. Bugün akşam saatlerinden itibaren ve hafta sonu boyunca, bizi motive edecek veya ilham verecek diyaloglar içerisine girebiliriz. Sözlerimiz istediğimiz yeri bulabilir, ifade yeteneği yüksek. Bu enerjiyi anlaşmalara imza atmak ya da üzerinde uzlaşılması gereken konular varsa uzlaşma sağlamak için kullanabiliriz. Özellikle öğle sonrası saatlerden itibaren bu enerji devreye giriyor. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün tamamlanması gereken işler, günlük görevler açısından meşgul geçebilir. Farklı düşünen insanlarla ilgilenmeniz de mümkün.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Gelecekle ilgili beklentilerinizle ilgili arkadaşlarınızın fikrini almak isteyebilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenerek size oldukça iyi gelecektir.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden finansal konular, ilişkilerdeki kendinize özgü tavırlarınız ve aktarmak istedikleriniz konularında belirsizlik ve durağanlık yaşayabilirsiniz. Bugün herhangi bir yeni karar vermeden, zamanın akışına güvenmeniz faydalı olacaktır.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün aşk, hayatınızın önemli bir parçası olabilir. Hayata daha sevgisel yaklaşmak isteyeceksiniz. Kafa dinlemeyi tercih ettiğiniz bu dönemde, enerjinizi dış ortamlarda atmayı ihmal etmeyin.