Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

04.11.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Duygu ve düşüncelerinizin derinleştiği bir dönemdesiniz ve eski projelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyuyorsunuz. Bugün meydana gelecek olan Güneş Tutulması sizi etkilemiyor fakat burcunuzda dolaşan Mars_ın güçlü enerjisi sizi tahammülsüz ve sabırsız hissetmenize neden olabilir. Aslında isteklerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde hissedeceksiniz ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Bugün yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve arkadaşlarınız ziyaretinize gelebilir veya siz alacağınız davetlere gidebilirsiniz. Ayrıca kendinize bakım uygulayabilir ve sizi rahatlatacak kişiler ve konular ile ilgilenebilirsiniz.  

Başak burcunun bugün genel durumu

Çeşitli fikirlerin, yaklaşımların, felsefe biçimlerinin çevrenizdeki insanlar üzerindeki etkilerini açıkça göreceğiniz bir gündesiniz. Bazı kişilerin yaklaşımlarını siz de benimseyebilirsiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Uzak ülkelerle iletişiminizin yoğun olacağı bir döneme gireceksiniz. Konu, uzaklardaki bir yatırımla ilgili hukuki süreçler, ortaklıkla ilgili gelişmeler veya mesleki bir eğitim ile bağlantılı olabilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı yaşayacağınız kayıplar, keyfinizi kaçırabilir. Duygusal olarak yıprandığınızı hissedebilirsiniz. Kendi iç dünyanıza çekileceğiniz zamanlar olabilir. Bilinmeyen nedenlerden dolayı işlerinizdeki aksamalarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

En küçük aksilikte yerle bir oluyor, en küçük sevinçte göklere uçuyorsunuz. Daha zor engelleri aşmış biri olarak küçük sıkıntıları kafanıza takmayın.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde iş hayatınızda ve iletişim konularında problemlerle karşılaşabileceğiniz, geçici bir motivasyon düşüklüğü hissedebileceğiniz zamanda iken, 17.00 sonrasında enerjinizin yükseldiği, ilişkilerde ve iş hayatınızda beklentilerinizi net olarak ifade edebileceğiniz güçlü bir zaman diliminde olacaksınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Herkesin ilgisini üzerinizde hissedeceğiniz ve çok şanslı oluşumların karşınıza geleceği bir gün sizi bekliyor. Bekârsanız aşk kapınızda. Bugün gitmeniz gereken yerler için tembellik etmeyin.